Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Игор Йовичевич: «То что Луческу вынужден был выпустить основных игроков, означает уважение к нам»

2021-10-25 11:23 Главный тренер «Днепра-1» Игор Йовичевич прокомментировал в эфире ПРОФУТБОЛ Digital матч с «Динамо» (0:2). Игор Йовичевич Игор Йовичевич: «То что Луческу вынужден был выпустить основных игроков, означает уважение к нам»

Главный тренер «Днепра-1» Игор Йовичевич прокомментировал в эфире ПРОФУТБОЛ Digital матч с «Динамо» (0:2).

Игор Йовичевич

— Заслужена перемога «Динамо». Перший тайм наша команда грала добре, заплутали киян, вони не могли знайти антивірус на наш пресинг. Ми виходили дуже легко із оборони в атаку — це давало нам впевненість. Можливо не вистачило трохи конкретики, хоча одну нагоду мали дуже гарну, шкода, що вона на відобразилася у рахунку. У другому таймі ми хотіли продовжити те саме: контроль, сміливість, відважність, гру низом і швидкий футбол, — але чистий талант Циганкова просто змінив наши плани. Ми витримали той удар, знову вирівняли баланс, але другий гол... Там трошки незрозуміла ситуація, я хочу подивитися. Цей гол вбив матч. Скажем так, матч був до другого гола.

Ви прагнете грати у єврокубках, але не маєте жодної перемоги над прямими конкурентами...

— Ми не кандидати у Лігу чемпионів, ми не готуємося до неї. Ми кандидати у Лігу Європи. Обіграти «Динамо» і «Шахтар» — це не єдина задача, є ще інші команди, наші рівноцінні конкуренти на кшалт «Ворскли», «Зорі» і «Десни». І з «Александрією» ми ще не грали. Але якщо мизіграли перший тайм на рівних із «Динамо», і Луческу змушений був випустити основних гравців, це означає повагу до нас.

Текстовая расшифровка — Dynamo.kiev.ua, при использовании материала гиперссылка обязательна!

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть