Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Футбол чемпионата Украины и Лиги чемпионов — это два разных вида спорта»

2021-12-09 11:34 Известный журналист Николай Несенюк прокомментировал еврокубковые «успехи» украинских команд. Николай Несенюк «Невдача українських команд у єврокубках ... Николай Несенюк: «Футбол чемпионата Украины и Лиги чемпионов — это два разных вида спорта»

Известный журналист Николай Несенюк прокомментировал еврокубковые «успехи» украинских команд.

Николай Несенюк

«Невдача українських команд у єврокубках зумовлена, як на мене, їхнім невмінням грати у сучасний футбол. Уявіть собі лижника, якому раз на місяц пропонують вийти на старт чемпіонату з біатлону. Або навпаки — біатлоніста, якому слід виступити у лижних гонках. Виявиться, що те, до чого спортсмен готується щодня і що робить регулярно, у іншому виді спорту не потрібно.

Наш футбол відрізняється від справжнього усім — від інтенсивності гри до трактування правил арбітрами. Те, що дозволяє перемагати у чемпіонаті України, непотрібно у матчах Ліги чемпіонів та інших єврпокубків. Навички гри у наш футбол лише заважають футболістам. Тож поки вони звикнуть до іншого футболу, то вже пропустять.

Саме так було із «Динамо» у нинішній лізі чемпіонів. Команда починала грати у другій половині матчу, бо потрібно було звикнути до іншого футболу. А було вже пізно. Та й майстерність суперників слід взяти до уваги.

Тож поки в нашому футболі перемагатиме не гра у футбол, а боротьба за результат будь-якими методами, відчутного покращення результатів українських команд у єврокубках годі очікувати», — написа́л Несенюк в Facebook.

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Мы используем файлы cookie для того, чтобы предоставить Вам больше возможностей при использовании сайта Ok