Главный тренер ровенского «Вереса» Юрий Вирт рассказал, как проходит реконструкция домашнего стадиона его клуба.
«Думаю, что весной наш стадион в Ровно откроют. Это реальный срок. Реконструкция стадиона „Авангард“ идет полным ходом. Пока больше всего беспокоит состояние футбольного поля. Трава взошла в ноябре, но сейчас зима. Какой будет ситуация весной — увидим.
Две центральные трибуны должны быть готовы. Обе они будут вмещать около 8 000 зрительских мест. Президент клуба хочет, чтоб матч-открытие на обновленном стадионе мы провели 9 апреля в игре с „Шахтером“.
Здесь нужно сказать спасибо и Президенту Украины Владимиру Зеленскому. Благодаря его программе „Велике будівництво“ выделяются деньги на разные проекты, в том числе и на стадион в Ровно», — сказал Вирт.
-
Кри Ро(ssvmai)
- Наставник
25.12.2021 15:33
Кращий комент-із наших карманів і т.д. .. Із ваших карманів 30 років брали і нчого не робили,тільки тирили,а тепер почали робити дороги,дитсадки,мости,озброювати армію і багато чого,та ніт,з наших карманів.ЗАСРАНЦІ ви,які соїми курячими мозгами і далі готові голосувати за петь,юль,бойків,мертветчуків,яйценюків.І жити далі в дупі!
- -3
-
Вячеслав
- Читатель
25.12.2021 18:42
Шановний пане! Лікуйтесь. Це зелене непорозуміння замість зміцнення армії, виділення грошей на кисень для коронавірусу, витрачає наші (гроші платників податків) на химерні будівництва (не зрозуміло чого). Це є велике крадівництво, а не будівництво. А, на рахунок армії, то Вам повинно бути зовсім соромно, провалене оборонне замовлення зовсім,, нічого не робиться (ракетне замовлення)), харчування на нулі для наших військових. Це зелене непорозуміння не коштує петіного (як, ви пишите з маленької літери) мізинця. Це явний зрадник України.
- 2
-
Кри Ро(ssvmai)
- Наставник
25.12.2021 22:26
Ви мабуть з лісу тільки вийшли?
- -1
-
Кри Ро(ssvmai)
- Наставник
26.12.2021 06:22
Зе прийняв Україну з війною. Через пів року щє й пандемія, шалене протистояння старої шобли . І в той же час: найвищий золотовалютний запас за 30 років, найвищий ВВП, будуються дороги, школи, житло для ветеранів АТО, підвищєння мінімальної зарплатні. Ті, хто це не бачить - дебіли,або ж порохосрань!
- 0
-
Вячеслав
- Читатель
26.12.2021 10:44
Броня кріпка! Коли кацапам здасть Україну, то побачимо на його досягнення. Вже всі бачать, що воно з єрмаком (навмисно з маленької літери, це чмо не достойне з великої літери) здає Україну, розвідників, які робили якісну роботу по знищенню ворогів, здало, як склотару. Який ВВП, які золотовалютні резерви? В країні повний швах. Аби зимою не позамерзали. Багато ще є про що написати, але в кого в голові вальти перебіжками бігають і зелене чмо в очі сцить і йому здаєтья, що то божа роса, то немає про що далі дискутувати.
- -1
-
Вячеслав
- Читатель
26.12.2021 10:45
- -1
-
Hank Marcus
- Читатель
25.12.2021 14:42
Дорогой Леонид Ильич...
- 0
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
25.12.2021 14:10
Навмисне подивися публікації з приводу будівництва стадіону в м.Рівне,і відкрив для себе новину,що з програми
- 2
-
Дмитро Володимирович(antiKROT94)
- Наставник
25.12.2021 12:40
Совок в цій країні ще довго не випариться з голов!((((((
- 1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
25.12.2021 12:20
Який цей сайт гнилий! Вам по...кого, аби обісрати. Його *прогіб* навряд чи дійде до вушей Зеленського. А от ви, патріоти хренові, кожен день починаєте з їзди по нормальних дорогах. багато хто ходить в відремонтовані лікарні(принаймні . у нас відремонтували поліклініку, яку зробили при Радянській владі. Як ми не клянемо тут Павелка (звичайно ї за що), але як приємно дивитись вечором на освітлені майданчики, на яких хтось грає. За ваші податки? Так! Але ви платили податки завжди , а нічого цього й близько не було! І не було війни. І податки ви платите не всі, а хто й платить, то не в такому обсязі, як повинен. Так що почніть з себе.
- -7
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
25.12.2021 12:19
Який цей сайт гнилий! Вам по...кого, аби обісрати. Його *прогіб* навряд чи дійде до вушей Зеленського. А от ви, патріоти хренові, кожен день починаєте з їзди по нормальних дорогах. багато хто ходить в відремонтовані лікарні(принаймні . у нас відремонтували поліклініку, яку зробили при Радянській владі. Як ми не клянемо тут Павелка (звичайно ї за що), але як приємно дивитись вечором на освітлені майданчики, на яких хтось грає. За ваші податки? Так! Але ви платили податки завжди , а нічого цього й близько не було! І не було війни. І податки ви платите не всі, а хто й платить, то не в такому обсязі, як повинен. Так що почніть з себе.
- -7
-
Sergii Ribakov
- Наставник
25.12.2021 12:04
Рояль в студию...
- 1
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
25.12.2021 11:15
- -2
-
s2r Дед
- Эксперт
25.12.2021 10:57
"Прошла зима, настало лето
- 3
-
Вашкулат Оксен(oksen)
- Наставник
25.12.2021 10:54
А що , пан Зеленський пожертував на це свої власні кошти?
- 4
-
вячеслав
- Начинающий писатель
25.12.2021 10:31
Нахер мне твой стадион за НАШИ деньги.
- 1
-
Vadim
- Эксперт
25.12.2021 10:30
Подлизнул так подлизнул!
- 3
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
25.12.2021 10:27
А из наших карманов дали денег частной компании. ВЕРЕС на ремонт стадиона, я правильно понял? Коррупция в чистом виде!
- 4
-
Даниил Сиротюк
- Читатель
25.12.2021 11:14
Но все равно спасибо Зеленскому)
- -2
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
25.12.2021 10:14
Юра? А если Ренат Деонидович прочтёт? Вы с Шевчуком чьих бояр будете?
- -1
-
Юрий Оленев(allenatore)
- Наставник
25.12.2021 10:12
"Прогиб засчитан" (с)
- 1