Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Президент УАФ офіційно звернувся до колег з усього світу

2022-03-07 20:25 Президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко офіційно звернувся до колег з усього світу. «Звертаюся до колег-керівників ... Президент УАФ офіційно звернувся до колег з усього світу

Президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко офіційно звернувся до колег з усього світу.

«Звертаюся до колег-керівників національних асоціацій та моїх друзів в країнах Європи та усього світу. Я дуже вдячний вам за щоденні слова підтримки України. Але щоб врятувати життя тисяч невинних українських дітей і жінок потрібно якнайшвидше закрити небо над нашою країною! Закликаю вас звернутися з цим проханням до влади і військового керівництва ваших держав, а також світових лідерів, які мають вплив на таке рішення! Від нього залежить, чи зможуть далі битися серця маленьких діток у Харкові, Чернігові, Маріуполі, Сумах, Херсоні, Києві та багатьох інших містах і селах України. Зараз вони знаходяться під постійним прицілом і бомбардуванннями російських окупаційних військ і мріють лише про одне: щоб цей «страшний сон» закінчився.

Наші воїни хоробро захищають беззахисних мирних людей ціною власного життя. Наша держава зараз єдина як ніколи, об’єднанана навколо президента Володимир Зеленський і віри у перемогу над злом. Ми всі разом стримуємо навалу російського фашизму, яка вбиває і руйнує все на своєму шляху. Ми стримуємо їх просування до кордонів Європи і всього цивілізованого світу. Тому закриття неба над Україною — це безпека всього світу! Разом ми обов’язково переможемо темну силу російського фашизму! Слава Героям! Слава Україні!» — написав Павелко в Facebook.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть