Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Збірна України може напряму вийти на ЧС-2022

2022-03-17 18:37 Виконавчий директор Футбольної асоціації Уельсу Ноел Муні повідомив, що валлійська сторона була за те, щоб Україна ... Збірна України може напряму вийти на ЧС-2022

Виконавчий директор Футбольної асоціації Уельсу Ноел Муні повідомив, що валлійська сторона була за те, щоб Україна отримала пряму путівку на ЧС-2022.

Ноел Муні

«Було б добре, якби такий сценарій вдалося реалізувати. Це було б людяно — якщо ви ніяк не можете зіграти кваліфікацію у червні, то ми пропустимо вас напряму.

Навколо цього було вільне обговорення. Ми думали, чи не можна надати додаткове місце для України через жахливий час, який вона переживає. Але це означало б, що на чемпіонаті світу буде додаткова команда, проте для решти учасників цієї групи відбору — нас, Шотландії та Австрії — дуже важливо також пройти кваліфікацію на чемпіонат світу.

Ми гадаємо, що нам було б дуже комфортно відпустити Україну, а решта три збірні будуть боротися між собою за одне місце. Втім, є спортивні принципи змагання. Чемпіонат світу триває всього 28 днів, і вписати туди одну додаткову команду вкрай складно», — наводить слова Муні Телеграм-канал vZbirna.

Лучший комментарий

dk_4_ever
Konstantin - Эксперт
17.03.2022 20:55
Респект за такую позицию. Но все же соглашусь, надо попадать на ЧМ по спортивному принципу.

Читать все комментарии (9)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть