Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Євген Красніков: «Потрібно прирівняти український паспорт до паспорту Євросоюзу»

2022-04-03 19:19 Віце-президент «Металіста» Євген Красніков поділився думками щодо можливого прирівнювання українського паспорта до аналогічного документа з ЄС. ... Євген Красніков: «Потрібно прирівняти український паспорт до паспорту Євросоюзу»

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков поділився думками щодо можливого прирівнювання українського паспорта до аналогічного документа з ЄС.

Евгений Красников

— Економічна ситуація в країні зараз буде не найкращою. Дай боже, все це закінчиться. Усі клуби в нас переважно приватні. Усі люди фінансово просіли. Наразі було б непогано відпустити гравців гарного рівня до європейських клубів.

Але є проблема. Таких футболістів як Довбик, Мудрик, Лунін, Судаков, Шапаренко і завтра, з паспортом чи без, заберуть провідні європейські клуби. А є віковіші, той же Буяльський. У багатьох європейських клубах на його позиції грають футболісти з польським або хорватським паспортом, з паспортом Євросоюзу, які слабші за нього.

Потрібно, щоб зібралися клуби та звернулися до президента УАФ, аби закликати УЄФА прирівняти український паспорт до паспорту Євросоюзу. Я маю на увазі футболістів, щоб українські гравці не вважалися в Євросоюзі легіонерами.

Відразу підвищиться попит на українців, ми станемо конкурентними. Не думаю, що рівень футболу у нас слабший, ніж у Польщі, Угорщині, Сербії чи Хорватії. Тоді братимуть гравців не за паспортом, а за футбольними якостями. Друге, на них одразу ж зростуть ціни, — розповів Красніков у програмі Циганик Live.

Лучший комментарий

auto-ksf
ksf ksf - Эксперт
03.04.2022 22:40
Головне завоювати мир для України ! Обов"язково притягти рашистський фашизм до відповідальності. А потім потім хоч рівняйте хоч міряйте хоч рівняйте...

Читать все комментарии (2)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Мудрика хочет еще и «Рома» 9
Dynamo.kiev.ua
19.05.2022, 08:26
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть