Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ігор Суркіс: «Починати у ці дні дискусію, хто яке місце посів у недограному чемпіонаті, абсолютно недоречно»

2022-04-04 21:21 Президент киевского «Динамо» Игорь Суркис заявив, що під час війни з Росією недоречно обговорювати відновлення чемпiонату ... Ігор Суркіс: «Починати у ці дні дискусію, хто яке місце посів у недограному чемпіонаті, абсолютно недоречно»

Президент киевского «Динамо» Игорь Суркис заявив, що під час війни з Росією недоречно обговорювати відновлення чемпiонату України та визначення чемпіона.

Игорь Суркис

— Починати у ці дні дискусію щодо того, хто яке місце посів у недограному чемпіонаті, абсолютно недоречно. А на тлі того, що кожного дня гинуть ні в чому невинні наші діти, матері, люди похилого віку, решта громадян, це взагалі виглядає, я б навіть сказав, як блюзнірство.

Війна проти України, яку розпочали нелюди із сусідньої країни, буквально щохвилини приносить нові й нові жертви та руйнування на нашій землі. У ці нелегкі дні кожен із нас робить все, що може, заради захисту України та перемоги над підступним ворогом. Футбольний чемпіонат припинений і навряд чи буде змога його дограти у найближчому майбутньому. Клуби, які брали участь у чемпіонаті, тепер мають зовсім інші проблеми, серед яких місце у таблиці перерваного війною чемпіонату знаходиться чи не на останньому місці. Тепер у нас у всіх єдина задача — зберегти Україну від знищення агресором.

Саме про це наразі думає кожен із нас. А не про те, медалі якого ґатунку кому дістануться. Скажу відверто: я навіть не уявляю, щоб нормальна, моральна людина раділа нагороді, визначеній в кабінетах чиновників чи шляхом якогось опитування. Впевнений, що в нашій команді таких немає. Сподіваюсь, що і в решті команд так само.

Інша справа, що треба думати, як зберегти наш футбол під час війни, як допомогти захисникам нашої Батьківщини, численним біженцям та постраждалим від рашистської агресії. Ось цим ми займаємося щодня. А про незавершений чемпіонат будемо думати вже після війни. Усі разом — і клуби, і футбольні інституції в особі УАФ та прем’єр-ліги, і уболівальники, і журналісти, — сказав Суркіс Трибунi.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть