Кевін де Брюйне: «Рекомендую кожному зіграти проти «Атлетіко»

2022-04-06 20:27 Півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне прокоментував перемогу своєї команди в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти ... Кевін де Брюйне: «Рекомендую кожному зіграти проти «Атлетіко»

Півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне прокоментував перемогу своєї команди в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Атлетіко».

Кевін де Брюйне

— Перший тайм був напруженим, у другому таймі ми мали декілька моментів. Добре, що нам вдалося використати одну нагоду. Стосовно нашого гола, Філ Фоден ідеально віддав передачу, на щастя, мені вдалося переграти воротаря. У суперника було по п’ять гравців у захисті та півзахисті. Рекомендую кожному, хто нас критикує, спробувати зіграти з такою командою. У наступному поєдинку ми маємо зберігати концентрацію і не йти на їх повідку. Очікую щось аналогічне в мадридському матчі. Думаю, «Атлетіко» буде атакувати трішки частіше, — сказав Кевін де Брюйне.