Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Match for peace #StopWarInUkraine: «Динамо» проведе ряд благодійних футбольних матчів з перфомансами українських артистів

2022-04-06 19:03 Починаючи з 12 квітня, український футбольний клуб «Динамо» проведе ряд благодійних футбольних матчів з різними європейськими ... Match for peace #StopWarInUkraine: «Динамо» проведе ряд благодійних футбольних матчів з перфомансами українських артистів

Починаючи з 12 квітня, український футбольний клуб «Динамо» проведе ряд благодійних футбольних матчів з різними європейськими командами. Так, серію ігор під гаслом Match for peace #StopWarInUkraine розпочне поєдинок з польською «Легією», що пройде у Варшаві на стадіоні Stadion Legii у вівторок, 12 квітня, о 21:30 за київським часом. Транслюватиме матч телеканал 2+2, що входить до складу 1+1 media.

Фото: 1plus1.ua

Також заплановані ще три товариські матчі в європейських країнах, деталі стануть відомі згодом.

Організатори — «Динамо» та 1+1 media — розповідають, що матчі будуть благодійними, а виручені в межах заходів кошти будуть направлені на вирішення гострих гуманітарних проблем, спричинених повномасштабною війною рф в Україні.

«Завдяки підтримці керівництва нашої держави, «Динамо» втілює міжнародну благодійну місію — серію товариських ігор із топ-клубами Європи. Протягом квітня-червня 2022 року заплановані товариські матчі «Динамо» з провідними клубами Європи. Їхня мета — інформування міжнародної спільноти про жахливу війну в Україні та збір коштів для підтримки українців, які постраждали від війни з російським агресором», — коментують в «Динамо».

Крім ігор команд, на глядачів чекатиме перфоманс від кращих українських артисток, які виступатимуть безпосередньо на футбольних аренах. Організацією виступів займається команда Big Entertainment shows 1+1, режисерами заходу є TRI Directions — Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко, які відомі своїми постановками для всесвітньо відомих артистів.

«Завдання медіа зараз — не лише інформувати про події в Україні, а й робити все можливе, аби не дати Україні зникнути з порядку денного у світі. Ми це робимо і будемо робити завдяки діалогу з міжнародною спільнотою, діаспорами, сотнями тисяч звичайних людей. Той перфоманс, який ми готуємо — ще один спосіб достукатися до людей та нагадати про наш біль, нагадати про багаточисленні страждання нашого народу і про кроки, які необхідно зробити задля нашої перемоги», — розповідають в 1+1 media.

Попередньо свою участь у перфомансі під час футбольних матчів підтвердили Тіна Кароль, Go-A, Юлія Саніна та DOROFEEVA.

Трансляція ігор Match for peace #StopWarInUkraine в Україні здійснюватиметься на телеканалах 2+2, 1+1 International та Динамо Київ TV, платформах онлайн-телебачення 1+1 Video, Київстар ТБ, а також на Digital-майданчиках 1+1 media та «Динамо»: YouTube-каналах FootballHub, «Динамо» тощо.

Коментуватиме матчі для українських глядачів Ігор Циганик — український спортивний журналіст і коментатор.

Проєкт реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України та Міністерства культури України.

Лучший комментарий

auto-s2r
s2r Дед - Наставник
06.04.2022 21:57
У Кароль достатньо українських пісень, та й у Дорофєєвої є "Рікдень"

Читать все комментарии (4)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть