Алісон Бекер: «У другому таймі «Ліверпуль» змінив своє відношення»

2022-05-04 20:57 Воротар «Ліверпуля» Алісон Бекер прокоментував гру своєї команди у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з «Вільярреалом». Алісон Бекер «Ми пропустили ... Алісон Бекер: «У другому таймі «Ліверпуль» змінив своє відношення»

Воротар «Ліверпуля» Алісон Бекер прокоментував гру своєї команди у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з «Вільярреалом».

Алісон Бекер

«Ми пропустили два голи, і гра була для нас дуже складною у першому таймі. Ми не могли відреагувати якнайкраще. Я думаю, що перерва була важливою для нас, щоб залагодити справи і почути, що нам скаже тренер, а також перейти до другого тайму і знайти спосіб переломити гру.

Луїс Діас і всі гравці, які вийшли на заміну, справді зробили величезний внесок. Забити три голи — це чудово. Другий тайм був зовсім іншою грою порівняно з першим таймом. Вся справа у нашому відношенні. Ми зробили це, і це приголомшливо», — наводить слова бразильця офіційний сайт «Ліверпуля».

Тибо Куртуа: «Великий Лунин» 5
18.04.2024, 12:12