Відійшов у засвіти Леонід Макарович Кравчук…
Перестало битися велике серце гідного сина України — видатного політика, першого Президента нашої держави.
![](https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2022/05/10/kravchuk.jpg)
Із його іменем нерозривно по’вязані події переломної доби здобуття Україною незалежності, розбудови демократичного суспільства, утвердження країни як повноцінного члена міжнародної спільноти. На цей вівтар Леонід Кравчук — Громадянин і Патріот — поклав увесь свій досвід, свою мудрість, послідовність і принциповість, стратегічний і дипломатичний хист.
Персона справді історичного масштабу, поза політикою він залишався світлою, чуйною Людиною — добрим товаришем, турботливим главою родини, постаттю слова і діла, козацької вдачі, широчезної душі та іскрометного гумору.
В особі Леоніда Кравчука весь український футбол і, зокрема, клуб київського «Динамо» мав щирого Друга. Очільник опікунської ради ФК, він завжди залишався не просто відданим прихильником і тонким знавцем гри, а й авторитетним повпредом колективу на внутрішній і міжнародній аренах.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким небіжчика, котрий залишив по собі добру та довгу пам’ять.
Спочивайте з миром, Леоніде Макаровичу!
Із глибокою скорботою, Григорій СУРКІС, Ігор СУРКІС
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости
Читать все комментарии (13)