Сергій Сидорчук: «Роздягальню в Кардіффі ніколи не забуду. 20 хвилин ми просто сиділи в тиші...»

Сергей Сидорчук, Сборная Украины, Сборная Уэльса, ЧМ-2022
ЧМ-2022 Уэльс   Украина   5 июня 2022 в 19:00 на Футбол 1, Индиго TV 297

Півзахисник київського «Динамо» та збірної України Сергій Сидорчук висловився після поразки від збірної Уельсу (0:1) у фіналі плей-офф раунду відбуркового циклу ЧС-2022.

Сергій Сидорчук. Фото — Гетти

«Роздягальню в Кардіффі ніколи не забуду… 20 хвилин після матчу ми просто сиділи у тиші. Ще 2 години тому до мрії лишався один крок, а зараз її навіть немає на горизонті. Важко, тому що розумієш, що мрія була не тільки твоя, але й мільйонів людей.

Наші вболівальники найкращі. Дякую кожному. Але й також хочу подякувати вболівальникам з Шотландії та Уельсу. Я не пам’ятаю, коли ще не наші трибуни так палко нас підтримували.

Також хочу подякувати суперникам. Особливо Аарону Ремсі, який зайшов після матчу у роздягальню та підійшов до кожного. Знаю, що мрія не зникла. У неї просто нові часові рамки. Головна перемога країни чекає нас попереду. Слава Україні!», — написав Сидорчук на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.