Телеграм-канал «Динамо Киев Inside» сообщил, что главный тренер «Динамо» Мирча Луческу уйдет из клуба.
«Уйдет ли? Уйдет. Вопрос времени и цены. То фото было не случайно. Именно в тот день начались переговоры. В декабре финально сядут за стол и договорятся. Рассрочкой, кешем, безналом — не суть», — говорится в сообщении.
-
A A(MByte)
- Наставник
08.11.2022 11:02
зараз виявиться, що джентельменська угода, про яку так довго нам наспівував Суркіс не існує :D
- 0
-
Michael Bekker(Dynamo54)
- Эксперт
04.11.2022 23:11
Финально договорятся? Для этого надо, чтобы они вышли в финал :))) Кто знает когда полуфиналы? :)))
- 2
-
Vadim
- Эксперт
05.11.2022 09:16
Полуфинал был с ХАЦем , а четвертьфинал - с Блохиным !!)
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
04.11.2022 18:57
Сказати, що Луческу поганий тренер, язик не повертається. На мою скромну думку справа якраз не в ньому. Точніш і в ньому, але це не первинне. Первинним є ситуація у клубі. Скоріш за все на першому місці банальний брак коштів. Минули ті часи, коли брати "ногою відкривали двері" до кабінету Кучми за черговими вигідними контрактами. Тоді дійсно, олігархи мірялися клубами, як піпіськами. Будемо згадувати долю тих клубів, якими награлися власники? Часи змінилися. Але структура клубу лишилася. Причому, структура живе своїм життям і ніяким чином не залежить від результатів команди. І, на мою ту ж саму скромну думку, власники клубу стали заручниками тієї системи, яку ж самі створили. І поки це порочне коло не буде розірвано один раз і, надіюсь, назавжди, толку з команди не буде. Не варто чіплятися за термін "динамівські серця". Динамівцями не народжуються, як і генералами. Динамівцями становляться.
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
04.11.2022 18:54
«Динамо Киев Inside» опять гонит пургу
- 1
-
Дмитрий
- Начинающий писатель
04.11.2022 17:57
Дай Бог хоть в в пятёрке дойти до финиша нашего чемпионата с такими раскладами...
- -1
-
Leon17 17
- Наставник
04.11.2022 17:05
Я вообще не понимаю, зачем возить постоянно через границу того же Беседина или Андриевского. Какой толк от них. Как можно быть таким упертым старым болваном. Это же не футбол был во всех матчах Лиги Европы да и той же Лиги Чемпионов. Чем вообще Динамо занимается на тренировках. Может они вообще не проводятся. Этому всему пиз...цу, просто нет адекватного объяснения.
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
04.11.2022 16:24
щось вдалося щось ні. але напевно отримав серйозний стрес. треба відпочити. Потрібно або реброва, або когось толкового молодого. Йовічевича проклацали, Вернидуба проклацали? думате брати Суркіси але креативно думайте.
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
04.11.2022 16:20
Про те чи варто надалі довіряти Динамо Луческу, наведу простий приклад. Вчора, за турків в основі вийшов 17-річний пацан!!!! Повторюю, 17-річний!!!!
- 2
-
Борис Чорний(cbobs)
- Наставник
04.11.2022 15:45
ну не на Гусева же команду оставлять? а вдруг він вигравати почне...
- 0
-
Птнпнх
- Наставник
04.11.2022 16:58
Вроді до Сукиса дійшо, що динамівські потроха (серце, печінка, міхур) - це помилка.
- -1
-
Павел sky45(sky45)
- Опытный писатель
04.11.2022 15:44
Може Петраков? Памʼятаю раніше багато людей хотіли щоб він очолив клуб.
- -6
-
Vadim
- Эксперт
04.11.2022 14:57
Вопрос в том кто придет после ?!!!
- 0
-
Виталий К
- Наставник
04.11.2022 13:55
Менеджмент треба міняти, гравців нових запрошувати, тренер потрібен німець! 80 % основи треба гнати сцяними тряпками.Я навіть не знаю кого можна залишити з того складу, що вийшов вчора в основі! Це ж не футболісти! 3 паси проблема, обіграть не можуть! Ніх.. не можуть, тільки ганьблять клуб, але вони не винні!: просто суркіс не може керувати.
- 6
-
Bat Hedgehog(AuT1544)
- Наставник
04.11.2022 17:00
Згоден з Вами, і присутнє таке враження, що менеджмент та скаути Динамо на мінімальній зарплаті. Приїхали на метро в офіс, повитирали пил та помили підлогу і по своїх особистих питаннях роз'іхались піаритись
- 0
-
Евгений Замятин(SVEN)
- Читатель
04.11.2022 13:35
Убрать старых пердунов от руководства (менеджмента) клуба. Если ИМС не может продать клуб нужно поставить профессионалов в руководство клуба и самому отойти от принятия клубных решений, только контролировать финансы и требовать результатов! Но мое мнение что клуб Суркису нужен абсолютно по другой причине.
- 6
-
Сергей Сергеев(morm)
- Наставник
04.11.2022 15:09
Два земельных участка: в центре и Чапаевке.
- 0
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
04.11.2022 13:30
Вспомните, как в первый год в Динамо, Луческу во время игр стоял у бровки и всё время подсказывал игрокам, как лучше играть. В последнее время Луческу к бровке даже не подходит. Стоит или сидит где-то в глубине, рядом с запасными игроками и почти с безразличным видом молча наблюдает за игрой. Луческу изменился, у него пропал азарт. Что-то в Луческу надломилось. Тренер в таком состоянии не способен вытащить команду из психологической ямы, хотя бы, потому что он сам находится в этой психологической яме.
- 6
-
Hennadii Volvo(gesha86)
- Старожил
04.11.2022 14:51
Что-то надломилось? А ты не допускаешь, что он просто постарел? 77 как никак, это старенький дедушка, которому с каждым днём всё тяжелее.
- 3
-
Kyiv Match
- Старожил
04.11.2022 13:29
- 2