Нападающий сборной Нидерландов Ваут Вегхорст назвал причины конфликта с капитаном Аргентины Лионелем Месси после матча 1/4 финала ЧМ-2022 (2:2, 3:4 пен).
«Я хотел пожать ему руку после игры. У меня большое уважение к Месси как к футболисту. Однако он оттолкнул ее. Лионель не хотел со мной разговаривать. Я очень разочарован», — сказал форвард.
Также Вегхорст отреагировал на слова аргентинца во время его флеш-интервью, когда тот назвал его идиотом: «Моя испанская не слишком хороша, но это не были уважительные слова».
Кроме этого, Месси раскритиковал главного тренера Нидерландов Луи ван Гала, а после финального свистка подошел к персоналу сборной и сказал: «Вы слишком много говорите».
-
Major Just
- Наставник
10.12.2022 22:35
жлобенко - він і в Африці жлобенко. завдяки коротеньким ніжкам і центру тяжіння нижче опи він навчився бігати з м"ячем поміж нормально розвинутих гравців - оце й увесь його "геній". дуже одноманітний гравець. співчуваю тим, хто його обожнює, бо ви футбольно недорозвинуті прихильники цього виду спорту.
- 3
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
11.12.2022 11:43
Все вірно ви кажете, але вважаю, принижувати за зріст тут не доречно
- 0
-
Major Just
- Наставник
11.12.2022 20:22
так нычого особистого, констатація. якщо вам доводилось грати проти таких недоростків, то знаєте: плече в плече з ними не зіграєш, бо їхнє плече на рівні вашого .... ееее ... ну ви зрозуміли, воно робить 3 крочки торкаючись м"яча, а ви один... оце й уся їхня геніальність.
- 0
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
10.12.2022 19:09
я розумію Тен Хага і співчуваю Юве .
- 2
-
Hennadii Volvo(gesha86)
- Старожил
10.12.2022 16:06
Тут діти комментують, чи люди українці деградують? Як можна давати оцінку данному вчинку, якщо ви не знаєте всіх обставин? Це те саме, як виносити вирок людині, виходячи зі слів лише однієї сторони. На полі було гаряче, була бійка, можливо в той час щось сталось. Можливо Вегхорст під час матчу щось сказав в бік Мессі, чи його команди. А може Лео в дупі колупався перед цим. А вирази тіпа Христина, чи гном...пацани, і Христина і гном, два найкрутіших, найсильніших футболіста цілого покоління. Дуже не скоро хтось наклепає більше голів ніж Роналду. Не буде найближчим часом й того, хто хоча би половину золотих м'ячів Мессі виграє. Не нам з вами судити, хто там гнилий.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
10.12.2022 20:12
100%!!!
- -2
-
Мозамбик
- Опытный писатель
10.12.2022 15:59
Просто к нему с Роналду уже климакс подкрался незаметно...
- -2
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
10.12.2022 16:03
і це вони зіграли тільки одну партію в шахи
- -2
-
alex1964B
- Наставник
10.12.2022 15:56
Ми автоматично наділяємо багатьох відомих людей чеснотами,яких у них ніколи не було і не буде.Але хам залишається хамом,навіть якщо в нього щось виходить краще,ніж у інших.
- 5
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
10.12.2022 22:05
100%
- 0
-
Док .
- Наставник
10.12.2022 15:40
Справжне, гниле нутро месі, проявилось у всій красі.
- -1
-
Риман Igor
- Наставник
10.12.2022 16:43
Я завжди казав,що він га..н.Особливо після матчу в Києві на початку кар'єри
- 0
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
10.12.2022 15:39
оце так Льоню пробили нерви , навіть важко уявити як би він виглядав у випадку поразки , лишається тільки варіант з істерикою .
- 1
-
Vadim
- Эксперт
10.12.2022 16:02
Він не Льоня , а Ліля !)
- -6
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
10.12.2022 15:33
Не обращай внимание! О нём скоро начнут забывать.
- -3
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
10.12.2022 15:41
сьогодні забули Христину внести до основного складу у матчі проти Марокко
- 1
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
10.12.2022 15:44
ну какого еще комента можно ожидать от болелы Гнома.
- -4
-
Shapych
- Эксперт
10.12.2022 20:15
Я - "болєла" Мессі.
- -1
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
10.12.2022 22:07
Так это ты тут понаставлял минусов, болела?) Видимо, у тебя такой же гнилой характер, как и у месси
- -1
-
комментарий удален
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
11.12.2022 11:41
жлобенко - він і в Африці жлобенко. завдяки коротеньким ніжкам і центру тяжіння нижче опи він навчився бігати з м"ячем поміж нормально розвинутих гравців - оце й увесь його "геній". дуже одноманітний гравець. співчуваю тим, хто його обожнює, бо ви футбольно недорозвинуті прихильники цього виду спорту.
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
10.12.2022 17:16
Зрозуміло, що ви Перевертун-активний. Справа лише у впадобаннях. Нічого особистого...
- -3
-
Nika Ивонов
- Эксперт