Как уже сообщалось, полузащитник киевского «Динамо» Богдан Леднев вчера получил травму. Однако, степень серьезности повреждения 24-летнего футболиста оказалась куда серьезней, чем это казалось изначально.
По информации официального сайта «Динамо», врачи диагностировали у Леднева перелом голени. Срок восстановления после такой травмы и возвращения в тренировочный процесс составляет около трех месяцев.
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
30.01.2023 22:02
а вы говорите, что они без характера, вон ноги на тренировках ломают друг другу, чтобы в основу попасть.
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
30.01.2023 17:42
Що таке не фартить... Видужуй Богдане та повертайся сильнішим. Це майже до кінця цього сезону. 3 місяця то дуже оптимистично. Але буду радий помилитися і щоб хлопче раніше одужав та встав до гри.
- 1
-
Сергей И.(sergo-78-78)
- Эксперт
30.01.2023 16:10
ну невезёт же парню..выздоравливай!
- 1
-
Wboliwalnyk
- Наставник
30.01.2023 15:58
От невезіння: тільки повернувся до клубу, як тяжка травма.
- 1
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
30.01.2023 14:29
В Динамо официально по данным ТМ травмированы три футболиста. Для сравнения в Челси травмированны девять футболистов
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
30.01.2023 13:36
Скорейшего выздоровления!
- 1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
30.01.2023 13:30
За останні 3-4 роки такого масового травматизму в команді я не пам"ятаю за усі роки від коли вболіваю за Динамо ( а це 1985 р ) . Така критична ситуація складається на моє враження з декількох чинників : 1) Непрофесійна тренерська підготовка команди. 2) Слабка фізична складова самих футболістів , яка залежить від їх функціональної підготовки та фізіологічног стану. 3) Порушення екологічної ситуації загалом , що практично впливає на здоров"я людей тим самим провокуючи пунк 2 в моєму дописі.
- 0
-
Валера Курпец
- Начинающий писатель
30.01.2023 12:29
Сам недавно ломал лодыжку, нормально ходить начал через пять месяцев.
- 0
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
30.01.2023 12:18
И так некому играть в Динамо (игроки есть, играть некому). А тут ещё каждый день кто-то ломается на тренировках.
- 2
-
Vadim
- Эксперт
30.01.2023 12:37
Или перед тренировкой?!))
- 0
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
30.01.2023 12:02
Если бы проводился ЧМ по количеству травмированных футболистов за сезон, то ДК неизменно становился бы призёром (а может даже и чемпионом) этого "первенства".
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
30.01.2023 11:30
Вдало повернувся з оренди ...
- 0
-
Polkovnik Viktor Kravchuk
- Старожил
30.01.2023 11:29
Як вони їх тренують? ! Що не день - травма.
- 2
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
30.01.2023 19:24
Правильніше було б запитати як гравці тренуються, що так часто получають травми на тренуваннях від своїх же партнерів.
- 0
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
30.01.2023 11:15
Закрийте вже цю контору під назвою ФК Динамо Київ. Ну немає вже сил дивитись як "непоганий бізнесмен" веде клуб у прірву...У цього факс не працює, досі. Проведіть вже хтось інтернет йому у кабінет, чи шо? Медики напевно окрім йоду та парацетамолу нічого в очі не бачили ніколи, тому й травмуються гравці майже від пориву вітру...Це трешак якийсь...
- -1
-
Дима
- Опытный писатель
30.01.2023 10:28
Скорейшего выздоровления
- 3
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
30.01.2023 10:27
Это какой то армагедон! Конца не видно, только мрак. Игры нет, напа нет, дохтура нет, денег нет, тренеров нет, хозяин в Монако.
- 1