Бывший форвард «Динамо», а ныне известный футбольный эксперт, Виктор Леоненко высказал свое мнение об экс-игроке киевлян Артеме Милевском.
«Милевского при Лобановском не было бы, в принципе», — сказал Леоненко в подкасте своего телеграм-канала.
Напомним, Артем Милевский выступал в «Динамо» 10 лет — с 2003 по 2013. В активе бывшего форварда 276 матчей и 88 забитых мячей в составе столичного клуба.
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.05.2023 22:46
Так от, для особливо обдарованих.
- -3
-
Jo Ker(Joker)
- Старожил
17.05.2023 14:53
А от під тактику Яковенка чогось підходив...
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.05.2023 17:45
Флюгеризм на самі цвіте буйним цвітом. Втім,як завжди
- -4
-
петр иванченко(ykcyc)
- Эксперт
16.05.2023 17:05
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
16.05.2023 17:05
Ти б при Лобановському точно не грав. А Мілевський, якщо не звертати увагу що він трохи вживав, був дуже класним гравцем і часто на полі робив такі речі, що йому аплодували стоячи. Леоненко завжди критикує тих, хто був кращим за нього, це просто заздрість і манія величі. Типовий москаль!!
- 0
-
Сергей Левандовский(SergeyL1985)
- Опытный писатель
17.05.2023 00:37
Леону тоже аплодировали стоя, я б не сказал, что он был менее яркий. В целом, у них судьба похожа: оба реально талантливые, оба сверкали несколько сезонов и оба проср.ли карьеру в глобальном смысле.
- -1
-
Сергей Юрьев(KROSS)
- Наставник
16.05.2023 15:57
Интересно с чего такая уверенность? Мало ли при Лобановском в свое время игроков Динамо по кабакам лазило... как почитаешь сейчас разные мемуары тех лет, так диву даешься как они тогда с теми дикими нагрузками еще и бухать (а некоторые и курить) умудрялись)) Говорят Лобановский сходу мог разглядеть есть ли у человека внутри так сказать стержень или нет, вот похоже у Леона стержня как раз и не было раз он практически сразу оказался за бортом Динамо, а что касаемо Милевского то это еще тот вопрос... жаль только что ответа на него мы так и не узнаем.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.05.2023 15:45
А я думаю, что Валерий Васильевич нашёл бы аргументы, чтобы заставить Артёма взяться за голову, как когда-то нашёл подход к почти списанному Заварову! А вот наглых и самодовольных, как Витя, он действительно не любил.
- 1
-
Галас Оксана
- Наставник
16.05.2023 22:00
Згодна з Вами. Лобановський перевиховав би Мілевського, а також Алієва. А Леоненко при Лобановському майже не грав. Він був непоганим футболістом "безвременья" (не знаю, як українською) початку-середини 90-х, а потім в Динамо і в інших клубах заграли футболісти, кращі за Леоненка (так що все відносно).
- -1
-
Andy Povazhenko(esculap)
- Опытный писатель
16.05.2023 14:16
"Милевского при Лобановском не было бы, в принципе" - это не более, чем предположение отдельно взятого человека. А вот то, что при Лобановском не было Леоненко, это медицинский факт. Почувствуйте разницу ..
- 1
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
16.05.2023 13:59
Можливо. але ми цього ніколи не дізнаємось... А вот Леоненко був виставлен.
- 0
-
DK forever
- Наставник
16.05.2023 12:42
таки не було б...
- 1
-
Борис
- Наставник
16.05.2023 12:32
Все эти бессмысленные рассуждения, кто был бы при Лобановском, кого не было бы, просто чтобы потрепаться. Во-первых об этом мог бы сказать только сам Лобановский и никто другой, во-вторых хочется спросить, а что в те времена были игроки талантливей Милевского, или Алиева, кого Лобановский мог бы привлечь, как альтернативу? Очень хотел бы услышать фамилии.
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
16.05.2023 12:19
Леоненка і Мілевського поєднує одне-відсутність мозгів на самому важливому етапі їх життя. Обоє таланти, яких ще пошукати і обоє любили порушити спортивний режим. Тільки Леоненко в свою епоху не був об'єктом насмішок зі сторони вболівальників, а Мілю травили жорстко. Як би там не було, обоє залишили ясравий слід в історії Динамо. В нинішньому Динамо вони були б на вагу золота
- 1
-
Jo Ker(Joker)
- Старожил
16.05.2023 12:26
"ясравий слід" - дуже точний опис сліду леоненка після Динамо :)
- -2
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
16.05.2023 17:43
Що Ви знаєте про гру Леоненка за київське Динамо? Напевно, нічого. Перш ніж коментувати, раджу подивитися хоча б ролики в ютубі
- 1
-
Jo Ker(Joker)
- Старожил
16.05.2023 19:38
Що Ви знаєте про мене, щоб щось мені пропонувати? Давайте натякну. Стіна, Каліостро. Якщо розумієте про що я, то отримаєте відповідь на своє питання. А якщо ще раз прочитаєте мій пост, то побачите, що ми пишемо про різні часові відтинки - в Динамо і після.
- -2
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.05.2023 11:35
Як і очікувалось, дописувачі сконцентрувалися на Леоненку, а не Мілевському.
- -6
-
Jo Ker(Joker)
- Старожил
16.05.2023 11:35
леон ще не всіх за... довбав?
- -1
-
Avery
- Наставник
16.05.2023 11:28
Як би було з Мілевським то лише здогадуватися можна. А от як Леоненка Лобановський виставив з команди, то всі добре пам'ятають.
- 1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
16.05.2023 11:28
С динамовцев поколения Милевского,Алиева и более младших не было бы никого.
- -4
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.05.2023 11:33
Алієв теоретично міг би бути
- -5