Как оказалось, в рамках возвращения в киевское «Динамо» Андрея Ярмоленко последнему было предложено стать капитаном команды, однако 33-летний футболист отказался от такого предложения. Об этом в эфире Youtube-канала «ТаТоТаке» сообщил журналист Михаил Спиваковский.
По информации источника, Ярмоленко выразил твёрдую уверенность в том, что капитаном «Динамо» должен остаться Сергей Сидорчук. При этом опытный хавбек озвучил мнение, что клубу обязательно необходимо сохранить в своём составе на следующий сезон Георгия Бущана, Виталия Буяльского и упомянутого Сергея Сидорчука.
Напомним, вчера Ярмоленко воссоединился с «Динамо» на стартующем сборе Австрии, а сегодня он проведет первую тренировку в своей старой-новой команде после возвращения.
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
04.07.2023 17:31
Пов'язка то таке... А от розмови про те кого треба залишити (читай не різати зарплату), а кого можна і посунути мені дуже не подобаються. Атмосферу в колективі це не поліпшить. Побоююсь що краще ніж минулого сезону не буде. Радий буду помилитися.
- -1
-
Major Just
- Наставник
04.07.2023 19:29
Та всьо... Картіна Рєпіна "Пріплилі"... Пенсіонери будуть ще більше у фаворі... Одна надія тепер - на дострокове звільнення луческу.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
04.07.2023 12:54
Ніколи не сумнівався що Андрій порядна людина і не страждає нарцисизмом,не позарився він на квпітанську повязеу і на номер не позариться На жаль не всі такі
- 1
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
04.07.2023 12:34
Мабуть найгірший капітан за всю історію.
- 1
-
Olegion
- Опытный писатель
04.07.2023 11:40
Зараз в ДК недорозуміння, а не капітан. Капітан це- Колотов, Демяненко, Лужний, Белькевич, Ребров, Сашо... І буде сидіти в команді, блокувати дорогу молоді, бо нікому і даром не потрібний
- -3
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
04.07.2023 11:32
Ну, началось...Ты меня уважаешь. - Уважаю...- А точно... - Точно...- Ну, тогда поехали...
- 0
-
alex1964B
- Наставник
04.07.2023 11:09
Якщо в наступному сезоні гра не наладиться,то всіх " дідів" на вихід,і справжнього,і тих,хто себе такими вважають.
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
04.07.2023 10:13
Ну, что же. Мудрое решение Ярмоленко.
- 1
-
Олег Олег
- Эксперт
04.07.2023 09:06
"Два капитана." Помню-помню... Читал. И кино...
- -2
-
Володимир Володимирович(Comfort)
- Наставник
04.07.2023 09:01
А коли Сидор від'їжджає в «Аль-Наср»? Сауди просто не можуть пропустити такого гарвця...
- -3
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
04.07.2023 08:49
З одного боку Андрій зробив по честі, з іншого, хто сказав, що Сидорчук наше "фсьо" ?!
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
04.07.2023 08:36
А должно быть так -
- 4
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
04.07.2023 08:35
Капітана обирає команда.
- 5
-
Roman Dynamo(Roman-Dynamo)
- Старожил
04.07.2023 11:15
В такому випадку команда обере Сидорчука
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.07.2023 12:04
Або тренер.
- 1
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
04.07.2023 08:31
Реверансики, ёлки-палки... Надеюсь, что это просто формальность, настоящим капитаном-лидером будет Ярмола, а Сидор - просто "свадебный генерал".
- -3
-
Денис Борщов
- Эксперт
04.07.2023 08:28
А кто ее ему предлагал? При живом капитане как вы это себе представляете? Ярмоленко конечно стар, но как человек он явно не Шевченко.
- -9
-
Артур Китнюк(archibaldo)
- Наставник
04.07.2023 09:51
"но как человек он явно не Шевченко" - что Вы имеете в виду?
- 3
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.07.2023 12:05
Не підтримував королевську.
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
04.07.2023 08:25
Це було очікувано, Ярмоленко не захотів образити кума, та ще й висловив авторитетну підримку на користь Сидорчука, таким чином зробив послугу записати його в число недоторканих. А це означає лиш одне, дорога для талановитого Бражка в Динамо закрита, в крайньому випадку на найближчі два роки. От така казочка виходить малята.
- -5