Президент «Ингульца» Александр Поворознюк рассказал, планирует ли идти в политику.
— С тем хайпом и рейтингом, что сейчас у меня есть — вообще не вижу конкурентов. Поворознюк в три раза перегоняет Порошенко. Кто такой Порошенко, и кто такой Поворознюк? Вы понимаете, что все эти рожи всем надоели. Они всю жизнь только на одном все делают — на лжи, на лжи поднимаются и хайпуют.
Я говорил и говорю — мы будем объединяться только вокруг одного человека, это Владимир Зеленский. Другого президента я не вижу. 80% окружения Зеленского надо разгонять кнутом, хорошим кнутом. Надо просто разгонять от власти. И я думаю, что Владимир Александрович сам до этого дойдет, и он об этом знает, но сейчас этому не время, — сказал Поворознюк в эфире своего Youtube-канала.
Ось справді, хто такий Поворознюк, щоб рівняти себе з Порошенком?! Хто такий Поворознюк, щоб нав'язувати думку, що Зеленський - довічний "цар"?!
На щастя ми живемо не в азіатській автократії, та маємо вибір! Я особисто хотів би, щоб після перемоги саме вище військове керівництво вирішило балотуватись, вже як цивільні. А час покаже, кого саме оберуть.
-
bob
- Начинающий писатель
01.08.2023 23:44
В Ращці зек Пригожін герой а Україні бандос Поворознюк)))
- -1
-
Vadim
- Эксперт
01.08.2023 17:10
Не знаю як в президенти України , але судячи по тому , як часто цю харю у нас на сайті висвітлюють , то на президента Динамо може націлитись !))
- -5
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 16:58
Хе-хе!
- -11
-
luka dobrov(lakiluka)
- Старожил
01.08.2023 16:29
Навіщо "це" тут?
- 2
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
01.08.2023 16:26
Ты сначала Ингулец на нормальный уровень выведи, покажи результат и способность наладить систему менеджмента. Или "деньги есть - ума не надо"?
- 1
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
01.08.2023 15:34
"Какая противная рожа"
- 5
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 15:11
С цим хайпом й прийшло до влади це бидло з слуг народу. Але Поровознюка чомусь не взяли до себе, хоча він дійсно найбільше підходить Зеленському, бо він такий же як сам Зеленський, ось тепер він й ратує за зміну списку осіб приближенних до корита. Надіється що Зеленський його візьме до себе, бо він же свій, то що тричі сидів то нічого, Януковича ж вибирали. І боюсь що він правий у своїх сподіваннях рейтинг Зеленського дійсно захмарний, "бо він не втік". Бидло завжди проголосує за бидло. Ось тільки воювати ці "слуги народу" не будуть цю місію вони залишать своєму билу яке за них проголосує. Зараз в окопах ні одного члена партії "Слуги народа" немає, вони по ближче до владних кабінетів та теплих морів. А бидло за них проголосує, як проголосували за Януковича, як проголосували за Зеленськогов 2019.У нас другого лекторату не має він той же.. У свій час У.Черчилль сказав:
- 1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 15:34
Ну, надо же! Быдло голосовало за Януковича, быдло голосовало за Зеленского. А кто же голосовал за Порошенка, выбрав его в первом туре?
- -10
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
01.08.2023 15:42
В війні те ж Порошенко винен?
- 2
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 15:50
А причому тут Порошенко? Я про нього ні слова не згадував. Якщо ви хочете сказати що Порошенко війну розпочав у 2014 то розчарую вас Порошенко став президентом набагато пізніше, коли Крим і Донбас уже були під окупацією, завдяки бидлу яке ратувало за те, щоб не стріляти.
- 2
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 16:09
Конечно, не вспоминали. Порохоботам сейчас вспоминать об этом некомильфо. Как и о том, что война началась в 2014 году, а не в 2022.
- -8
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 17:26
Ви читать вмієте? Я вам відповів, що війну почало бидло яке вмісті з російським бидлом окупувало Крим та Донбас, а в Харкові, Запоріжжі, Херсоні Одесі, Миколаєві на адміністраціях уже всякі Мотороли вивісили російські прапори і чого без прив'язки до фамілій? Прізвище цієї потвори всім відоме це Путін. Тільки вам і другому проросійському бидлу це все ще треба доказувать на дев'ятий рік війни.
- 3
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 18:06
Конечно, умею.
- -5
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 18:21
А вішать хто буде, Путін?
- 1
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 18:23
Чи може Поровознюк?
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 20:06
АЗОВа достаточно
- -3
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 21:02
Эйяфьядлайёкюдль, Вам до АЗОВа ой як далеко, Скоріш за все ви пости мої українською в гугл-перекладачі перекладаєте бо дуже вже не внятно відповідаєте. Скоріш за все проросійський бот, чи любитель"руського миру", а можливо "донбаський народ"? Хто ти, Эйяфьядлайёкюдль?
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
01.08.2023 22:43
Синку, якщо тобі колись знадобиться репетитор з української мови- звертайся.
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
02.08.2023 12:48
Эйяфьядлайёкюдль, ти російська консерва з простроченим строком придатності. Який з тебе репетитор, хіба що для Поровознюка або Зеленського.
- 0
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
02.08.2023 13:19
Це все, що ти зміг вичавити із себе, синук?
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
03.08.2023 20:58
Бидло ти проросійське.
- -1
-
Эйяфьядлайёкюдль
- Наставник
03.08.2023 23:21
Ти де був, синку?
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.08.2023 17:39
А что , на ваш взгляд, общего между Поворознюком и Зеленским?
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 17:51
Якщо одним словом "бидлячиство".
- -4
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.08.2023 17:56
Факты" бидлячества" Зеленского можете привести?
- 3
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 18:04
Гра ялдою на роялі.
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.08.2023 20:04
Вы лично разве видели, что Зеленский именно таким образом играл на рояле?
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 21:11
На концерті не був, але по телевізору бачив і не один раз. А ви не бачили?
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
02.08.2023 03:10
По телевизору вы видели то, что и я, и многие другие. Для того, чтобы утверждать то, что утверждаете вы, надо было находится , как минимум, по другую сторону рояля. А чтобы наверняка, так иметь возможность наблюдать какой частью тела будущий президент касался клавиш рояля. Вы этого, сидя у телевизора, наблюдать никак не могли. Есть чем возразить? Вы же, надеюсь, не считаете, что когда, например, при сьёмках фильма кого-то убивают или, допустим, на экране показывают откровенную сцену, то это всё происходит по настоящему? Или считаете?
- 2
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
02.08.2023 13:09
Важливо не те що ви бачили, важливо те що вам хотіли показати. І таких прикладів бидлячого гумору більш ніж достатньо. у Зеленського.
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
02.08.2023 14:32
Каждый оценивает показанное как способен оценить. И видит то, что способен увидеть. Если бы Зеленский ни с того, ни с сего, вышел на сцену и начал "грать ялдою на рояле", то с вами можно было бы согласиться. Но эта сцена была не сама по себе, а в контексте всего номера. Вы же отметили для себя только "гру ялдою на рояле". Ну здесь уж у кого и к чему интерес) Кстати, вы когда видите, например, по тв, сцену насилия или убийства, тоже отождествляете артистов с их сценическими героями?
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
02.08.2023 11:41
Ви мабуть хочете бачити тільки те, що вас влаштовує. Ось ви Марс не бачили,а він є. Атоми є...
- 0
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 18:03
І якщо це бидлячиство і шароварщина для артиста коміка, ще якось і була прийнятною, хоть на Жванецького звісно не тягнув. То для президента великої Європейської країни це просто обурливо.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.08.2023 20:07
Изображал такую игру комик Зеленский, президент Зеленский этого не делал. Если вы не видите разницу между комиком и президентом, то это не значит, что её нет.
- 3
-
Стас ДК(llo-stanslav)
- Наставник
01.08.2023 20:49
У коміка і у президента помінялися спічрайтери, але людина не мінялась.
- -4
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
02.08.2023 03:25
Человек изменился. Вне зависимости понимаете вы это или нет. До выборов 2019 года комика Зеленского знали только в Украине, в рф, в некоторых странах которые были республиками бывшего СССР. Наверное знала определённая часть аудитории тех стран, в которых 95 Квартал либо был на гастролях, либо в этих странах эта часть аудитории могла смотреть концерты 95 Квартала по ТВ, Инету и т.д. После начала войны президента Украины Зеленского знают во всем Мире, парламентарии многих стран ему аплодировали и вставали при его появлении перед ними. Можете опровергнуть мои слова?
- -1
-
Дмитро DK(pdi)
- Старожил
01.08.2023 15:07
Від наших виборців всього можна чекати. То зека вибирали то 2019 році самі знаєте кого. Тому Поворознюком вже не здивують. 73 відсотка як мавпа з гранатою.
- 0
-
Lena Vl.(Lena123)
- Старожил
01.08.2023 15:01
Какой ужас, сидит здоровый, упитанный.... и рассказывает про себя любимого, про хайпы и рейтинги, а не про то что он лично сделал для победы Украины, и для раскрутки этого... выделяют 33 мил. из гос. бюджета на фильм, это просто треш.
- 3
-
s2r Дед
- Эксперт
01.08.2023 14:45
Їдь краще в Америку та конкуруй з Трампом.
- 2
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
01.08.2023 14:39
У нас уже був президентом тричі судимий, давайте ще виберемо цього, у нього ЧОТИРИ судимості )))
- 3
-
Dynamic1927
- Опытный писатель
01.08.2023 14:36
Ми бачимо як він Інгулець до єврокубків підняв і стадіон у Петровому побудував... язиком
- 0
-
alex 69
- Наставник
01.08.2023 14:18
Ах ти нехороший человек,на місце Єрмака мітиш?
- 0
-
Юрий Юрий
- Наставник
01.08.2023 14:15
Побыстрее бы этого хряка в хлев загнали, там ему самое место.
- 3
-
Юрий Юрий
- Наставник
01.08.2023 14:15
Побыстрее бы этого хряка в хлев загнали, там ему самое место.
- 0