Украинский полузащитник лондонского «Челси» Михаил Мудрик вчера провел очередной матч за свою команду.
В поединке «синих» с «Ливерпулем» (1:4) в чемпионате Англии 23-летний футболист появился на поле сразу после перерыва, заменив Нони Мадуэке. И уже спустя пять минут украинец имел прекрасный шанс оформить гол, когда после фланговой передачи Мало Густо он оказался в штрафной площади один на один с голкипером «Ливерпуля», однако мяч после удара Мудрика полетел намного выше ворот.
Добавим, что в текущем сезоне Мудрик принял участие в 24-х матчах «Челси» во всех турнирах (12 попаданий в стартовый состав, 12 выходов на замену) и на его счету четыре гола и одна результативная передача.
-
Ihor pashik#73
- Наставник
01.02.2024 16:49
Мда... Але нехай всі негаразди, якщо вони вже є, трапляються з Мудриком в Челсі. В збірний не треба такого нефарта.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
01.02.2024 15:14
Зачем стебаться над моментом. На всех страницах Мудрик не забил... уже и тренер туда же. А момент-то не из простых для удара. Надо было тянуть ногу, а это почти всегда вверх. Оно так и вышло.
- -3
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
01.02.2024 13:44
Як що так і далі піде , то Челсі поверне Мудрика в Шахту за півціни , як колись Барселона Чигриньського ..
- -1
-
Галас Оксана
- Наставник
01.02.2024 12:27
Творча невдача спіткала Мудрика.
- 1
-
Фёдор
- Наставник
01.02.2024 11:55
Не рассчитал момент удара. Тянулся к мячу а это однозначно и должно быть выше ворот.
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
01.02.2024 11:04
Цікава його реакція - не забив, ну і нехай, не за тим бігає а здоров"я задля.
- 1
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
01.02.2024 10:47
курка без голови промахнулась---какая боль
- 0
-
Остап Балаганов(balaghanov)
- Наставник
01.02.2024 10:20
Останови... посмотри... покати в уголок... Времени вагон. Повидимому с остановкой у него еще хуже чем с ударом.
- 3
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
01.02.2024 09:57
А якби продали не за 70, а за 150, то точно би поцілив прямо у табло...
- 1
-
Олександр Миколайович(Yeboa)
- Старожил
01.02.2024 09:49
Скоріше за все трохи не в додачу передача, але ж то таке. Мене більше бентежить його відношення до захісних дій! При 3 та 4-ому голі він просто навіть не удосжився зробити хоч якийсь вигляд боротьби, а просто пішки йшов подивитись, як лівер несеться забивати голи ((
- 3
-
Володимир Ш.(versus)
- Наставник
01.02.2024 12:30
У чувака контракт на 8 років, я думаю з нормлаьною такою ЗП, він забезпечив себе на все життя, тобто життя вдалося, навіщо щось доводити) Краще в інсті сидіти постіки фігачити і в спортзалі для фоточок масу наганяти а не фізику і витривалість. Але взагалі-то вечь Челсі це якийсь шлак, той самий Кайседу шо це, навіщо це за такі гроші.
- 0
-
A G(Toha111)
- Эксперт
01.02.2024 09:40
Як для розпіареного ,,майстра" за 70 млн, доволі ганебно.
- 1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
01.02.2024 09:20
Мурзік не тільки бігун, а ще й регбіст непоганий. А от футболіст - нікчемний
- 2
-
alex1964B
- Наставник
01.02.2024 09:19
А міг бути красивий гол.Бажання зіграти красиво і підтвердити свою високу ціну заважає Мудрику.Як кажуть,будь попростіше і до тебе потягнуться партнери.Заб"єш,і одержиш в нагороду ще декілька гольових передач.
- -1
-
Віталій В
- Наставник
01.02.2024 09:09
Хто вище б'є, той краще грае.
- 4
-
Efim
- Наставник
01.02.2024 21:14
Даже футбольные " звездищи " порой с пенальти не забивают , а тут , прям , такой убойный момент , что вот просто обязан .
- 0
-
Евген Yvgen(pirat_ez)
- Наставник
01.02.2024 09:06
Мда, такое нужно реализовывать
- 0