Вскоре завершится матч раунда плей-офф отборочного цикла Евро-2024 между сборной Украины и национальной командой Исландии.
По его итогам на странице этого поединка на нашем сайте стартует традиционный опрос на определение лучших игроков матча в составах обеих команд. Для того, чтобы принять участие в опросе, достаточно быть зарегистрированным пользователем Dynamo.kiev.ua.
Результаты опроса на лучшего игрока матча Украина — Исландия будут подведены завтра во второй половине дня.
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
27.03.2024 14:28
Циганков. Він відразу після травми видав божевільний матч, забив гол, вів збірну України за собою!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
27.03.2024 10:41
Довбик погано увійшов у гру і нічим особливим не виділявся !! Яремчук набагато яскравіше грав за Довбика і не треба було його міняти як на мене !!а загалом Ребров мене приємно здивував своєю тактикою на гру особливо в другому таймі !!! вітаю всіх з історичною подією !! ми на Євро 2024 !! Ура !!!!!!!!!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
27.03.2024 10:37
хоча я прихильник Динамо але мені найбільше сподобався саме Судаков !! не дарма його хоче купити Ювентус !!! Циганков і Мудрик ось ці троє найкращі були на полі !!! не сподобався Маліновський грав так собі ні разу не вдарив по воротах суперника і нічим не виділявся на фоні інших гравців !! сподобалась гра Луніна хоч він і пропустив гол але 2 сейва були блискучими !!!
- -1
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
27.03.2024 07:05
Однозначно Циганков
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
27.03.2024 01:20
Ну, я звичайно за Вітю, хоча Судаков, Мудрик, Лунін, Зіна - теж молодці... :)
- 1
-
luka dobrov(lakiluka)
- Старожил
27.03.2024 01:05
Я за Вітю! Дякую!
- 1
-
Сергій Гусак(sergiomole1)
- Наставник
27.03.2024 00:50
Циганков очевидно найкращий. Він майстерно реалізував той момент, який треба було реалізувати. Хоча в старанні я б нікому не відмовив. Цей матч залишиться в моїй пам'яті як добра гра. Хоча треба сказати що ті ісландці в 99 році були набагато більше противні. А з цими грати було можна.
- 1
-
Złatko .
- Наставник
27.03.2024 00:17
- -1
-
dani alves
- Опытный писатель
27.03.2024 00:19
- 0
-
Złatko .
- Наставник
27.03.2024 00:23
- 1
-
dani alves
- Опытный писатель
27.03.2024 00:29
- 0
-
Złatko .
- Наставник
27.03.2024 00:35
- 0
-
Złatko .
- Наставник
27.03.2024 00:36
- -1
-
dani alves
- Опытный писатель
27.03.2024 00:09
- 2
-
Вит Вит
- Наставник
27.03.2024 00:06
Сьогодні виділяти нікого не хочу вітаю цілу збірну разом з тренером.
- 1
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
27.03.2024 00:06
Судаков. 2 голевых
- 4
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
27.03.2024 00:04
Циганко-1 ( переломний гол), Судаков-2 (два асисти), Мудрик-3( переможний гол)
- 3
-
Витос Динамо
- Опытный писатель
27.03.2024 00:03
Лунин, Судаков и Цыганков
- 1
-
Aleksandr
- Наставник
27.03.2024 00:00
Кращий Циганков, його гол переломив хід матчу.
- 1
-
Андрей
- Наставник
26.03.2024 23:56
Циганков!!!
- 2