Экс-полузащитник киевского «Динамо» Александр Заваров поделился мнением о том, кто должен заменить «Днепр-1» в чемпионате Украины.
«Закарпатский футбол на протяжении многих лет был представлен в чемпионате Украины своими командами в высшей и первой лигах — сначала „Закарпатьем“, потом „Верховиной“, „Говерлой“. Сейчас же он представлен „Минаем“. Понятно, что на чашу весов этот клуб с перволиговым „Эпицентром“ не поставишь. Вот скажите, на кого пойдет лучше болельщик в УПЛ — на „Минай“ или на „Эпицентр“? Да и спортивный принцип никто не отменял», — сказал Заваров.
Тут потрібно розглядати чисто спортивний принцип...
Мінаю павелко, під гідою федерації, двічі "допомагав"залишитися в УПЛ...і що, щось змінилося..і де прогрес?
Якщо Заваров не розуміє, то це чисті "договорняки" та "рішала"...
нарешті буде спортивний принцип, і це радує!
Цікаво, чому на той Минай мають краще йти? ну прямо такий вже гранд, що далі нікуди
В гостьових матчах вболівальники підуть на свою рідну команду - умовні Восклу, Рух чи Верес. Їм, за велики рахунком буде однаково (щоб не сказати грубіше), хто в них у гостях - Минай чи Епіцентр. А в домашніх - а хіба загалу не однаково, скільки прийде на стадіон в Дунаївцях, а скільки в Минаї?
Народ не догадывается, на каких схемах ухода от уплаты налогов крутится эта структура...
Якщо би у мене щось таке сталося (наприклад, людей перестали би викрадати на вулицях) і я вирішував би, на який футбол краще піти - з Минаєм чи Епіцентром? То краще пішов би на Епіцентр - щоб подивитися, як суддя буде відпрацьовувати брудні гроші власників Епіцентру.
Настоящий футбол выращивают. А не покупают.