Полузащитник «Динамо» Николай Шапаренко в эфире MEGOGO прокомментировал поражение команды в первом матче раунда плей-офф квалификации Лиги чемпионов от «Зальцбурга» (0:2).
— Николай, «Динамо» атаковало, имело хорошие моменты, но победить удалось «Зальцбургу». Почему так?
— Моментов у нас было очень много, и по такой игре мы заслужили один забитый мяч. Мы не реализовали свои моменты, а «Зальцбург» реализовал. Вот и все. Австрийцы хорошо оборонялись, их защитники блокировали наши удары. Повторюсь, не сумели реализовать свои моменты. Будем ждать ответный матч, постараемся реабилитироваться.
— Насколько быстрый пенальти в начале второго тайма испортил все планы?
— Тренерский штаб в перерыве нам указал на наши ошибки, и во втором тайме мы играли лучше, но потом был несчастный случай с пенальти — это футбол, такое случается. 0:2, хотя мы имели шансы отыграться.
— Довольны ли вы тем, как команда сыграла сегодня в целом?
— Думаю, наша команда сегодня очень достойно сыграла, было хорошее начало, могли забивать. И во втором тайме тоже. Интересная игра была, но, к сожалению, мы проиграли. Футболисты вышли на поле и действительно играли, а не отбывали номер, играли за эмблему. Мы отдали все силы ради того, чтобы получить достойный результат.
-
Владимир Тихомиров(Ystas7)
- Наставник
26.08.2024 00:27
Психіка дуже слабка у Колі. Пора на фронт.
- 0
-
Николай
- Наставник
23.08.2024 17:00
Заслужили - надто "бахвально" звучить, якось по лупашківськи, але точно мали б забивати.
- 0
-
зубренок
- Опытный писатель
22.08.2024 15:03
адекватність на полі-це головне для гравця; декілька ударів по ногах (болючих), провокації суперника, пару невдалих передач і обіграшів і все - Микола сам не свій і гри диспетчера немає; що робити?! - працювати над емоціями і тримати нерви в кулаці, легко?! -однозначно ні, але потрібно тим паче, що ти один із лідерів команди і в тебе немає права на помилку, а є право вести за собою команду; про гру команди (ветеранів) і помилки, як гравців так і ТШ говорити на жаль нічого результат на табло, але 2:0 це не катастрофа, а можливість довести, що ми все ж сильніші і мужики;
- 0
-
Владимир
- Начинающий писатель
22.08.2024 10:24
Моментов дійсно багато, але треба в створ попадати. У Зальцбурга 50% попаданій, у Динамо 25%.
- 0
-
Олександр Гавриш(gavrich)
- Опытный писатель
22.08.2024 08:52
Так чому ж ти не забивав і не завжди паси віддавав? Психіка дуже слабка у Колі.
- -3
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
22.08.2024 08:44
Караваев уже не первый пенальти привозит,а Ярмоленко пора завязывать с танцами вокруг мяча и бить по воротам или завязывать с игрой!
- -1
-
Nellius -(Nellius)
- Старожил
22.08.2024 08:42
Заметили, что у всех однотипные шаблонные ответы ? Толково, конкретно не могут ответить
- -3
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
22.08.2024 08:14
Дуже забагато помилок. Суперник у всьому трішечки переважав гравців ДК. Там трішечки, там.. Ось на табло й такий рахунок. Але з ним можна грати! Вдома вони підуть у перед - погонять трибуни - ось і ловіт момент на контратаках! Але як що знов буде таке паплюження моментів - то зливайте воду...Прошавай ЛЧ та привіт ЛЕ.А в ЛЕ легше не буде!
- 1
-
Іван
- Наставник
22.08.2024 08:01
показував свої псіхи на полі турки тебе розкусили що ти гімно
- -8
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
22.08.2024 06:49
У цього "нещасного випадку"-є ім'я й всі його прекрасно знають, тому що ці "нещасні випадки" трапляються з постійною регулярністю.
- -4
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
22.08.2024 06:24
Футбол,це гра помилок.Цю гру виграли гравці Зальцбурга,Динамовці нажаль програли,покпзав при цьому не погану гру,бажання і самовіддачу.Розраховувати на вихід в плейоф вже напевно не варто,но хто його знає ? Будемо надіятися і чекати перемоги.
- -1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
22.08.2024 01:13
Ну, простіше за все списати на не фарт... От аби менше нервував і грав більш розсудливо, то і фарту було б більше... :)
- -2
-
Владимир Тихомиров(Ystas7)
- Наставник
22.08.2024 01:08
шапа звезда_ иногда
- -3
-
alex 69
- Наставник
22.08.2024 00:43
У Шапаренка немає поставленого удару.Сьогодні у нього було принаймні два моменти щоб забити,а він слабенько бив по центру воріт,прямо у воротаря.
- -1
-
ALEX WWW(Zaelloo)
- Наставник
22.08.2024 00:48
Так нема у Шапи удару та ще й психологічно неврівноважений.Спокійнішим потрібно бути виваженим.
- 0
-
аек04 Аек
- Опытный писатель
22.08.2024 08:24
У 2021му році був. Французи пам'ятають.
- -1
-
Шура
- Старожил
22.08.2024 12:13
Кажуть, раз в рік і палка стріляє. А Вам, щоб навести приклад, довелося повернутися назад на три роки.
- -3
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
22.08.2024 01:23
Ну, коли удар не дуже і немає впевненості, то можливо краще було б зблизитись з воротарем і намагатись пробити з під захисника... Звісно що можуть і заблокувати, але ж це нерви для воротаря, та й рикошети теж ніхто не відміняв... Принаймі це краще, ніж тренувати воротаря, але для цього треба бути розсудливішим, а не грати на нервах... :)
- -3
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
22.08.2024 00:41
Николай, для начала научись держать себя в руках.. Тоже мне, "нарисовался" ещё один Гармаш.
- -3