Как уже сообщалось, сборная Украины, финишировав на втором месте в первой группе Дивизиона «В» Лиги наций, получила права участия в плей-офф за выход в Дивизион «А» турнира.
Потенциальными соперниками «сине-желтых» в предстоящих стыковых поединках являются следующие команды Дивизиона «А», которые в текущем сезоне Лиги наций финишировали в своих группах третьими.
Шотландия
Бельгия
Венгрия
Сербия.
Жеребьевка плей-офф Лиги наций состоится в ближайшую пятницу, 22 ноября. А сами стыковые матчи пройдут 20 и 23 марта 2025 года.
Согласно регламенту, при жеребьевке представители Дивизиона «А» будут иметь статус «сеяных» и свои первые стыковые матчи проведут в гостях.
-
ksf ksf
- Эксперт
22.11.2024 12:43
Слабаків нема : кожнен суперник на полі буде "землю гризти". Мене більше хвилює, чи зможе Ребров із наявних клубних групок та окремих гравців створити монолітний боєздатний колектив Українців справжніх патріотів. І, головне, звести до мінімуму вплив на гравців провладних грошових мішків, у яких шкурні інтереси понад усе.
- 0
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
22.11.2024 03:08
О котрій годині жеребкування? ніде не знайшов, навіть на сайті УЄФА
- 0
-
Dynamic1927
- Опытный писатель
22.11.2024 11:51
13:00
- 1
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
22.11.2024 12:42
Дякую!, вже й на УЄФА прописали.
- 0
-
A Kр(yyx)
- Наставник
21.11.2024 14:29
з т.з. логіки та здорового глузду краще грти з тим, хто найслабший
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
21.11.2024 13:49
В любом случае играть будет не просто.Нам всегда сложно.иначе мы не можем.Даже если вернутся травмированные.Кто бы нам не выпал...
- 0
-
Галас Оксана
- Наставник
20.11.2024 19:12
У сербів і угорців треба вигравати, ще й з політичних мотивів, що нам по силах. Найскладніший суперник - бельгійці. Але до весни ще багато часу, і який буде склад збірної - невідомо. Якщо повернуться травмовані, буде легше.
- 0
-
Олександр .
- Опытный писатель
20.11.2024 18:26
Хотілось би "братушек"
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
20.11.2024 18:22
Щоб не зганьбити Україну, на радість кацапстану програвши їхнім "сателітам"(сербам та мадьярам),то було б краще зіграти з бельгійцями чи шотландцями. Тим більше, що програти цим командам не так соромно, як тим же мадьярам.
- 0
-
Микола Пономаренко(nikp)
- Наставник
20.11.2024 16:42
Я б вибрав Шотландію...
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
20.11.2024 12:57
Венгры
- 1
-
Против кротов ДК
- Старожил
20.11.2024 12:51
- 1
-
Андрій Володимирович
- Начинающий писатель
20.11.2024 11:35
дожить би ще до цього 20 березня, а про новий розіграж Ліги Націй через два роки я взагалі мовчу
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
20.11.2024 10:13
Что опять шотландцы? После таких драматических событий в групповом турнире, в плей-офф надо выигрывать у любой команды.
- 1
-
Mzungu Msafiri(mzungu-msafiri)
- Опытный писатель
20.11.2024 10:07
GPT вважає, що будуть шотландці
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
20.11.2024 08:57
До весни стільки всього зміниться....
- 0
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
20.11.2024 03:46
Вітаю з перемогою, хоч і валідольною (а інших у нас останніми роками і не буває)!
- -1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
20.11.2024 03:48
В реальності жеребкування 22, мабуть тут результати 25 опублікують:)
- 2
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
22.11.2024 03:12
Вже виправили на 22, а час ніде не вказаний. Коли ж?
- 0