Полузащитник киевского «Динамо» Андрей Ярмоленко стал лучшим бомбардиром «бело-синих» в чемпионатах Украины! В сегодняшнем поединке 29-го тура УПЛ против «Черноморца» вингер забил свой 114-й мяч за «Динамо» в турнире.
Как сообщает официальный телеграм-канал «Динамо», по этому показателю Ярмоленко превзошел клубный рекорд Сергея Реброва — 113 голов.
Ничья в матче с «Черноморцем» гарантировала киевлянам золотые медали первенства сезона 2024/2025!
Ярмоленко зробив вагомий вклад в чемпіонство в цьому сезоні. Як на полі, так і поза його межами. При цьому Андрій є уособленням командного гравця і лідера, якого часто не вистачало Динамо останніми роками. Можна лише привітати з таким досягненням і побажати здоров'я!
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
19.05.2025 00:17
Таки повинен зіграти Сезон і превершити усі рекорди...впевнений це допоможе Динамо утримати чемпіонство...
- 0
-
Егор Кухарский(aprikol)
- Наставник
18.05.2025 23:12
Ще лишилось питання кращих бомбардирів УПЛ. Не скажу, що Андрій має обійти Реброва та Шацьких.. але скинути Качку з третьго місця просто зобов'язаний. Трійка кращих бомбардирів УПЛ має бути Динамівська!
- 1
-
Vadym
- Опытный писатель
18.05.2025 21:39
Справжня зірка ДИНАМО!
- 0
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
18.05.2025 20:53
вітаємо Андрія! навіть Шева після повернення не зміг принести команді золото. А він зміг, справжній лідер
- 2
-
Иван Павленко(Ivangr)
- Эксперт
18.05.2025 19:04
Щирі привітання з таким чудовим здобутком.
- 2
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
18.05.2025 19:03
Дуже добре що в команді нарешті появився лідер, як на полі так і в роздягальні і це багато дало для завоювання чемпіонства в цьому сезоні.
- 2
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
18.05.2025 18:52
Ну, даруйте... Але я б зобразив на банері Андрія, що цілує свої зап'ястя після чергового голу в ворота суперників... Бо це характерна риса Андрія, що виділяє його з поміж інших...:)
- -1
-
Дмитрий Шевченко(d-sheva)
- Наставник
18.05.2025 19:19
Сегодня кстати вроде не цемал))
- -1
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
18.05.2025 18:28
Вітання!
- 0
-
ZORRO ZORRO(ZORRO-21-5)
- Наставник
18.05.2025 18:23
Супер, вітання Андрію та нових голів та рекордів !!!!
- 1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
18.05.2025 17:59
Вітання. Андрію!!! Залишилося 10 голів , щоб побити рекорд ще й Макса -16!!
- 2
-
Николай
- Наставник
18.05.2025 17:56
Круто!
- 0
-
Alexandr Kirichenko(Woodstock)
- Наставник
18.05.2025 17:47
Вітаннячко!!! Душа команди, легендарний капітан!
- 4
-
a ui(a_ui)
- Наставник
18.05.2025 17:46
Дуже круте досягнення!
- 5
-
Serge1365 Serge
- Наставник
18.05.2025 17:45
Молодец! Браво! Заслуженный ветеран установил еще один рекорд!
- 2
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
18.05.2025 17:44
Поздоровляю з перемогою і третьою зіркою на футболці!
- 1