В минувший уик-энд завершился чемпионат Украины сезона-2024/25. Победителю турнира, киевскому «Динамо», золотые медали были торжественно вручены в субботу, 24 мая, после окончания матча «бело-синих» с «Колосом» в заключительном туре первенства. А днем позже прошла церемония награждения и вице-чемпиона — «Александрии».
Единственным из призеров без церемонии награждения остался донецкий «Шахтер», который добыл бронзовые медали чемпионата.
Согласно регламенту, церемония награждения не является обязательной процедурой: клуб-призер лишь получает право на проведение такого мероприятия. Однако «Шахтер» решил не активировать эту опцию. Причины такого решения донецкого клуба — неизвестны.
Просто на убогих не потрібно звертати уваги…
Воно пусте місце.
Палкін боїться цю, бронзову медаль, вручити Ахметову... бо знає, куди він цю "бронзу" засуне йому разом з Срною...
А ось гравців шахти, Срна та Палкін, будуть нагороджувати в пивбарі...
звиняйте, на більше не заробили - буде така відповідь від цього "дуета" )))
-
Vovkulaka IIIzub
- Опытный писатель
28.05.2025 18:48
- -2
-
комментарий удален
-
Vovkulaka IIIzub
- Опытный писатель
29.05.2025 10:54
- 0
-
ЭШ Против кротов
- Наставник
28.05.2025 17:03
- 0
-
Граф DDT
- Старожил
28.05.2025 16:04
- 0
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
28.05.2025 14:22
Им западло.
- -1
-
Andrewuus_1978
- Старожил
28.05.2025 13:52
Це тільки початок кінця. Туран вас виведе у перший дивізіон))))))
- -1
-
Andrewuus_1978
- Старожил
28.05.2025 13:51
Яскравий приклад гнилячої кротячої сутності, в якої ніхто ані трішечки не сумнівався
- -1
-
Галас Оксана
- Наставник
28.05.2025 13:38
Шахтар не може пережити, що вони треті, а Динамо чемпіон. Тому і не святкують.
- 0
-
luka dobrov(lakiluka)
- Старожил
28.05.2025 13:29
Ще декількасизонів і будуть мріяти за "бронзу"!
- 0
-
Vovkulaka IIIzub
- Опытный писатель
28.05.2025 13:23
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
28.05.2025 13:15
Святкувати "досягнення" , яке являється позорним провалом, якось мабуть не дуже хотілось
- 2
-
Ігор Равлінко
- Наставник
28.05.2025 11:32
Третє місце не для них , тому і не святкують .
- -1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
28.05.2025 12:10
Якщо вони його зайняли, то саме для них і іншого бути не може. Якщо ти на більше не награв, то і не можеш бути вище!
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.05.2025 11:27
ДНОнэтскіє - це дуже закомплексований народ
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
28.05.2025 11:00
"Гординя"?... можливо...
- 2
-
Mzungu Msafiri(mzungu-msafiri)
- Опытный писатель
28.05.2025 11:22
Ви в слові «гейбар» три помилки зробили
- -2
-
Олександр Кучад
- Эксперт
28.05.2025 11:45
Не хочу вас обидеть, но моё детство, юность и зрелые годы прошли без интернета.
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
28.05.2025 12:11
+100500 !!!
- -1
-
Ярослав Стень(bolshoj.senya)
- Начинающий писатель
28.05.2025 10:49
Товариство, перед тим, як писати розумні коментарі загугуліть такі слова, як "сарказм", "тролінг", "під#об", тощо)))
- -2
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
28.05.2025 10:47
пожелаем кротикам, чтобы вручение бронзы было им за праздник
- 0