Немногим более чем через час в Баку на стадионе «Тофик Бахрамов» прозвучит стартовый свисток в матче отборочного турнира ЧМ-2026 между сборными Азербайджана и Украины. Начало встречи в 19:00 по киевскому времени. Несколько минут назад стали известны стартовые составы команд на этот поединок.
Сборная Украины: 12.Трубин — 2.Конопля, 22.Матвиенко (К), 13.Забарный, 17.Зинченко — 6.Калюжный, 8.Судаков, 14.Очеретько, 20.Зубков, 19.Бондаренко — 7.Ванат.
Запасные: 1.Бущан, 23.Ризнык, 3.Михавко, 4.Сваток, 5.Бондарь, 10.Шапаренко, 11.Довбик, 15.Михайличенко, 16.Волошин, 18.Ярмолюк, 21.Назаренко.
Сборная Азербайджана: 1.Магомедалиев, 21.Г. Алиев, 14.Бадалов, 4.Мустафазаде, 5.Кривоцюк, 3.Джафаргулиев, 15.Хайбулаев, 8.Махмудов (К), 19.Ахмедзаде, 10.Эмрели, 9.Дадашов.
Запасные: 12.А. Байрамов, 23.Джафаров, 2.Дашдамиров, 6.С. Абдуллазаде, 7.А. Нуриев, 11.Кекджю, 13.А. Гусейнов, 16.Д. Нуриев, 17.Т. Байрамов, 18.Д. Гусейнов, 20.Ибрагимли, 22.М. Гурбанлы.
Виграні двобої в повітрі - 0
Виграні двобої на землі - 1
Виграні підкати - 0
-
Сергей Кузнецов(tesa)
- Наставник
09.09.2025 21:04
жопа... нам не надо на ЧМ
- 1
-
Сергей Кузнецов(tesa)
- Наставник
09.09.2025 20:50
я не понимаю, как они собираются забивать...
- 0
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
09.09.2025 19:58
а нахіба Калюжа в старті з аутсайдером??? що він має робити??? наче ж маємо атакувати а не оборонятись
- -1
-
ВЛАД ПППП(vv-p77)
- Начинающий писатель
09.09.2025 19:32
Шляхтер, а не збірна України…, ну зовсім не цікаво
- 1
-
011010010001
- Наставник
09.09.2025 18:56
так вот ты какой, основной состав, который Ребров берег в матче с французами.
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
09.09.2025 18:55
Сєра знає ...
- 0
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
09.09.2025 18:54
Второй матч подряд, без единого динамовца в старте !!!
- 0
-
011010010001
- Наставник
09.09.2025 18:57
неча было Ваната продавать
- -1
-
Alex Furman(Maverik911)
- Старожил
09.09.2025 18:51
Я думаю, що в цій історії з Калюжним є факти які вболівальнику не відомі. Видно не озброєним оком, що Іван м'яко кажучи не дотягує до рівня збірної
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
09.09.2025 18:48
Якесь дивне та двояке відчуття,завжди вболівав,вболіваю та буду вболівати за Збірну, але як побачиш всіх тих "очеретьок","матвієнків","бондаренків" та інших "іржавих", бажання вболівати навіть за Збірну майже зникає .
- 2
-
Александр Мороз(sasha4604)
- Старожил
09.09.2025 18:43
Хто знає,чого Гуцулюка навіть в заявці немає?
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
09.09.2025 18:41
Проти Франції в старті Довбик, проти Азербайджану Ванат. Щоби що?
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
09.09.2025 18:41
Таке враження, що склад нашої збірної вибирає не тренер, а лототрон)
- 2
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
09.09.2025 18:29
Перший тайм буде ні про що. Будем "тєрпєть", у другому почнуть когось міняти і знову мучитись, так як стартовий склад мабуть на картах визначався
- 1
-
Вадим Касільас(executive111)
- Наставник
09.09.2025 18:27
- 1
-
Alexandr Kirichenko(Woodstock)
- Наставник
09.09.2025 18:24
Сподіваюся на натхнення Ваната. Емоційно він точно має бути на підйомі. Сподіваюся, що Волошину дадуть достатньо часу. Сподіваюся, що хоча б з Азербайджаном захист не лажане й опорна лінія буде надійною. Сподіваюся на креатив півзахисту. Сподіваюся на перемогу. Все ще сподіваюся..
- 1