Немногим более чем через час в Киеве на стадионе «Оболонь Арена» прозвучит стартовый свисток в матче 15-го тура чемпионата Украины сезона-2025/26 между «Кудривкой» и «Динамо». Начало встречи в 18:00. Несколько минут назад стали известны стартовые составы команд на этот поединок.
«Динамо»: 35.Нещерет — 20.Караваев (К), 34.Захарченко, 66.Тиаре, 2.Вивчаренко — 8.Пихаленок, 91.Михайленко, 5.Яцык — 9.Волошин, 70.Редушко — 99.Пономаренко.
Запасные: 51.Моргун, 71.Суркис, 10.Шапаренко, 14.Буртник, 15.Рубчинский, 16.Огундана, 18.Тымчик, 22.Кабаев, 28.Осипенко, 32.Михавко, 39.Герреро, 44.Дубинчак.
«Кудривка»: 37.Яшков (К), 90.Мамросенко, 17.Сердюк, 19.Думанюк (К), 29.Нагнойный, 39.Мачелюк, 91.Мельничук, 33.Морозко, 9.Козак, 8.Сторчоус, 24.Овусу.
Запасные: 1.Лёпка, 73.Кулик, 7.Коркишко, 11.Солодаренко, 14.Матвеев, 20.Свитюха, 22.Векляк, 27.Пушкарев, 77.Легостаев, 78.Рогозинский, 97.Демченко.
Текстовый онлайн репортаж матча «Кудривка» — «Динамо» >>>
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
06.12.2025 18:54
У молодих пацанів палають очі, на відміну від Кабаєвих...
- 0
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
06.12.2025 18:11
Навіщо два воротарі в запасі?
- 0
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
06.12.2025 17:50
Цікавий склад. Молодь має шанс
- 0
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.12.2025 17:38
чомусь мені здається, що у молодих очі більше горять, ніж у наших так званих "зірок". Ну і напевно, щоб розуміти вибір Костюка, треба бачити треувальний процес. Врешті решт, відповідальність на ньому, а як буде - побачимо через 2 години)
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
06.12.2025 17:58
Дело не столько в горящих глазах, а в том, что, Яцык, на мой взгляд, уступает Бражко только в силе удара. Но он заметно быстрее , более ловкий и резкий, лучше Бражко способен двигать мяч вперёд за счёт индивидуальных действий.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
06.12.2025 17:33
Яцик і Редушко - згоден. Пономаренко, на мою думку, - мінус один. Хоча радий буду помилитися.
- -1
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
06.12.2025 17:31
ЛНЗ возглавил турнирную таблицу!Динамо пока на 8 месте((
- 1
-
Дмитрий Дмитрий(tucha)
- Наставник
06.12.2025 17:28
Костюк умничка. ГТ он не останется, но я готов смотреть на молодежь. Толку от дедов всё равно никакого.
- 0
-
Bilbo(bilbo)
- Начинающий писатель
06.12.2025 17:25
Це вже цiкаво....!!
- 0
-
Вадім F35
- Наставник
06.12.2025 17:20
Шанс для молодих ...
- 0
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
06.12.2025 17:18
Результ буде на табло!! Тоді і скажемо!!
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
06.12.2025 17:17
Пономаренко,Яцик,хлопці вам вірять,
- -1
-
Черкаський вареник
- Наставник
06.12.2025 17:16
Кабаєв програє практично по всіх показниках Редушку,тепер залишилось питання до Редушка як він вткористає сьогодняшній шанс
- 0
-
Kos Kosman
- Наставник
06.12.2025 17:12
Кабаєв в запасі ???? Свято наступає.!!!
- 3
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
06.12.2025 17:10
Пока все логично.
- 0
-
Dima FCDKonly(destro)
- Наставник
06.12.2025 17:28
Бленуце всьо якщо на зборах нічого не покаже
- 0
-
BUTCH .(Otets)
- Старожил
06.12.2025 17:01
Цікаво. 4-2-3-1? 4-2-1-2-1? Волошин і Рудушко ближче до бровки, чи все ж ближче до центру і Пономаренка?
- 0