После того, как вчера состоялись все матчи предпоследнего, 5-го тура основного этапа Лиги конференций, стало понятно, что киевское «Динамо» лишилось теоретических шансов на выход в плей-офф стадию этого турнира.
Напомним, согласно регламенту, первые 8 команд основного этапа Лиги конференций получат прямые путевки в 1/8 финала, а команды, которые финишируют на местах с 9-го по 24-е, сыграют в стыковых матчах за оставшиеся 8 путевок в 1/8 финала.
За тур до окончания основного этапа Лиги конференций «Динамо» набрало 3 очка и занимает 28-е место. А на 24-й позиции сейчас находится гибралтарский «Линкольн Ред Импс», который имеет в активе 7 очков и, соответственно, является недосягаемым для киевлян даже в случае их победы в заключительном туре.
То что сезон потерян было и так понятно, вопрос только в том будут ли сделаны выводы . Вина конечно прежде всего на братьях. Я уверен, что они не рады положению и мне только не ясно они не могут или не хотят исправлять что то.
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
12.12.2025 10:46
Куди там з нашим українським " Ланосом" проти гібралтарського " Лінкольна" :))))
- 0
-
Shapych
- Эксперт
12.12.2025 10:31
Ми не маємо шансів догнати Гібралтар...
- -2
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
12.12.2025 10:11
А как же "капитан" Буяльский, точнее его слова на награждении ДК, про то как он и Ко порвут всю Европу ?!
- -3
-
Alex Zaytsev(alexdsan)
- Наставник
12.12.2025 09:56
От і чудненько: зосередяться на мінімізації втрат першого кола. Що ж до цього матчу, то чекав гіршого.
- 2
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
12.12.2025 09:43
Таблиця в Лізі Конференцій показує, що жереб вирішує все:)))
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
12.12.2025 09:38
Бачу, тут з'явилась куча потенційних акціонерів Динамо, які готові витрачати свої млн на існування й утримування, а можливо й на додаткові капіталовкладення в межах мінімум, 20лямів баксів для підсилення складу!! Чи це ввесь лемент задля хайпу??
- -2
-
Pierrot
- Начинающий писатель
12.12.2025 09:53
Да сколько можно? Вот вчера ми увидели "молодь" - Кабаев, Пихалёнок, Шапаренко, Ярмоленко! Это "молодь" из U19? Кто же позволит Костюку "будувати нову команду"? Построили уже - "дорогой зять", "авторитетный любимчик", на подходе "любимый внук"! Вперёд, в светлое будущее!
- -1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
12.12.2025 09:25
Все "нормально"... падіння продовжується... І поки що вихід з піке не проглядається...
- 0
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
12.12.2025 08:50
І взагалі , який може бути футбол під час війни. Віний кривавій, можливо останній в історії незалежній України. Якщо вірити історикам німці так не боролись з національною ідентичністю, як нащадки орди. Тут так, або боронимо неньку, або граїмо в футбол, співаємо пісні, цапами плигаємо по сцені, зайцями від мобілізації. Все дуже погано. Ми рухаємось до трагічного фіналу.
- 1
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
12.12.2025 10:30
А можна поцікавитись як саме Ви бороните неньку? Чи Вам вже 60+ і Ви спокійно можете собі в інтернетах воювати?)
- -1
-
olewa60 sat
- Начинающий писатель
12.12.2025 08:41
результат плодотворной работы с 1993 года
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
12.12.2025 08:57
2002
- 1
-
Ігор Котолупський
- Начинающий писатель
12.12.2025 08:37
Повна деградація. І виходу не видно з цими...
- 0
-
Олександр .
- Опытный писатель
12.12.2025 08:31
Треба звикати. Сором, сором,сором. Поки суркіс керує всім ніякого світла не буде
- 3
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
12.12.2025 08:23
Треба звикати до місця середняка чемпіонату України. І це ще не найгірший варіант.
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
12.12.2025 08:13
Гібралтар Карл!!! набирає більше ніж Динамо - про що мова?! :(
- 3
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
12.12.2025 08:11
Если постоянно наступать на одни и те же грабли, то башка сломается быстрее, чем грабли. Вот Динамо
- 0
-
Vitaliy None(vitnov)
- Начинающий писатель
12.12.2025 08:11
Гібралтар!, Гібралтар! оле оле оле !!!
- 0