Журналист Михаил Спиваковский заявил, что руководство киевского «Динамо» считает, что бывшего главного тренера команды Александра Шовковского следовало уволить ещё летом, после неудачи с кипрским «Пафосом» (0:1, 0:2) в 3-м квалификационном раунде Лиги чемпионов.
«Я знаю, что руководство „Динамо“ считает, что уволить Шовковского можно и стоило ещё летом, когда команда проиграла „Пафосу“. Это нужно было делать тогда. Не было кандидатов», — сказал Спиваковский в эфире Youtube-канала «ВЗБІРНА».
Напомним, «Динамо» уволило Шовковского и его тренерский штаб в конце ноября. Сейчас главным тренером команды является Игорь Костюк.
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
31.12.2025 13:20
Чому ж не звільнили, якщо вважали за доцільне звільнити? Хто їм заважав? А говорити зараз про те, що вони готові були... Смішно таке читати...
- 1
-
Вiктор Миколайович(vitec)
- Старожил
30.12.2025 21:29
Журналіст Михайло Співаковський заявив, «Я знаю що керівництво „Динамо“ вважає..
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
30.12.2025 19:05
якщо знали що так буде що сашо не тягне ??! то чому цього не зробили раніше ?? скільки очок втрачено безповоротно ! а тепер як надолужити ніхто не знає !! а все причина в тому що СУркіс дуже мяка людина !! тому у нас в Динамо такі результати !!!
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
29.12.2025 21:33
Цена вопроса. Когда хочется и колется.
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
29.12.2025 19:01
Його взагалі не потрібно було призначати тренером Динамо, але, нажаль Динамівське серце вийшло на перший план. Це головний аспект для призначення на посаду тренера Динамо. Такі реалії і нам з цим ще довго жити...
- 0
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
29.12.2025 20:33
Не так уже й довго
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
29.12.2025 22:05
Ви вважаєте що після Костюка,пан Суркіс нарешті позбудеться Динамівських сердець? Я сумніваюся. Ярмоленко на підході
- -1
-
Alex(MACTEP)
- Опытный писатель
30.12.2025 00:03
Да не дай бог, опять на те же грабли? Когда до них дойдет, что нужен профессиональный тренер, а не Динамовский сердечник?
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
30.12.2025 01:23
Я вважаю що грошей в Суркісів на Динамо немає,а зважаючи що основа їх власності є обленерго, то запросто може бути що цих грошей взагалі не дуже є. Купити Динамо ніхто не купить,може тільки на розпродажу і використання території під забудову,такі "інвестори" можуть знайтися Вихід який я бачу це грати своїми які будуть грати і тренувати за 50 копійок,це дасть можливість зберегти команду Гриша Суркіс дуже добре це розуміє і тому Костюк не ВО а тренер Динамо Наша мета попадати в основний етап єврокубків і боротись за кубок і ЧУ, враховуючи що є Полісся ,ЛНЗ,Металіст 1925,які збираються витрачати гроші,нам буде не легко Цікаво яким Ви реально бачите майбутнє Динамо?
- 0
-
Bobr Бобер
- Читатель
29.12.2025 23:41
У конкретному випадку із Шовковським на першому плані не тільки і не настільки "динамівське серце", скільки розмір зарплатні Шовковського у порівнянні із іншими можливими кандидатами!
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
29.12.2025 18:38
Я думаю платять їм зараз копійки, Чи звертались до Вернидуба, він точно нормальний тренер і вільний вже давненько,якщо не звертались то чому?
- 0
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
29.12.2025 17:18
А селекційна служба і не шукає тренера. Вони ж знають, що варто вимовити чарівне слово - суркіс, і кандидат відразу відмовиться. А якщо знайдеться безшабашний тренер, який погодиться, тоді відмовиться Суркіс.
- 0
-
Володимир(metalizator2009)
- Эксперт
29.12.2025 16:58
Співаковський як щось ляпне, то можна зі сміху вмерти)))
- 1
-
Жорж Милославский(jack1977)
- Наставник
29.12.2025 16:15
Суркисы просто очччееень мееедленно соображают. Ани наверное родились в Эээээстониии или в Финннляндии :)
- -1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
29.12.2025 15:42
Якби тоді Суркіс сказав, що ми не задоволені роботою Шовковського і шукаємо йому заміну- все було б нормально. Так ні, він і його Генеральний директор кажуть, що нас робота і кваліфікація Шовковського влаштовує і через пару неділь наркшті звільняють його. Суркіс постійно бреше. Я так розумію, що вони й з братом не мають однієї думки. Ігор не хотів так швидко ставити Костюка ГТ. Григорій наполіг. Цікаво. чия ідея була призначити СаШо?
- 2
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
29.12.2025 15:33
Даже смешно читать…
- 4
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
29.12.2025 13:20
Если верить словам Суркиса в его интервью, что кризиса нет, то там он говорит о сложностях в подготовке к сезону, а не провале работы ТШ. Основная причина, это вызовы в сборные и травмы. На этом он делал акцент. Из этого следует, что менять ТШ никто не собирался.
- 6
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
29.12.2025 13:13
Сподіваюсь, що скаутська служба Динамо отримала солідний бонус - всього за півроку таки знайшли тренера. Молодці!!!
- 3
-
Юрий Романович
- Наставник
29.12.2025 13:12
Для Суркіса завжди була проблема з кандидатами.
- 0
-
Тарас Середюк
- Опытный писатель
29.12.2025 11:37
все должно быть во время.. в очередно раз клуб наступает на грабли "отсутствие менеджмента".. все чемпионства последних 10 лет со знаком качества "ВОПРЕКИ"..
- 3