Жена вратаря житомирского «Полесья» и сборной Украины Георгия Бущана Виктория в резкой форме отреагировала на призыв украинского скелетониста Владислава Гераскевича лишить известного легкоатлета, представителя Украины в МОК Сергея Бубку звания Героя Украины.
«О, еще один Шариков. Кто ты такой в сравнении с легендой Сергеем Бубкой (олимпийский чемпион, 6 титулов чемпиона мира, 35!!! мировых рекордов)? Владислав Гераскевич – мировых рекордов 0!!!
Ну да, лишить звания Героя Украины Сергея Бубку и отдать тебе. Знать не знала, кто это такой, лучше бы и не знала. Е...лись совсем уже», – написала жена Бущана в на своей странице в социальной сети Instagram.
-
Павло. Львів !
- Старожил
01.03.2026 15:25
Пофіг на кацапа бубку. З ним зрозуміло давно. А от продажний зелений сраколиз Гераскевич так виглядає вирішив добряче хайпанути. Так і в депутати піде.
- 0
-
Богдан(Dzurita)
- Старожил
01.03.2026 15:43
Які ж прохоботи упорото і. Рівень спілкування іди в сраку млини соаку і так далі. Просто недолуге
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
01.03.2026 15:24
Раніше найтупішою була дружина Морозюка але тепер це "звання" беззаперечно належить дружині Бущана!!
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.03.2026 15:02
Майже у всіх спортсменів жінки з головою не дружать. Жінка Усіка також стала на захист Бубки, причому таку нісенітницю зморозила аж соромно за неї... І я впевнений що Усік розділяє її точку зору. Типові ватні ждуни руського міра. У них в головах нічого не змінилося. Фу, гидота. В мене зникло бажання підтримувати Усіка у наступних боях...
- 0
-
Vadim
- Эксперт
01.03.2026 15:16
Так десь писали , що Усік теж за бубку.
- 1
-
Сергій Злотніков(zlotser)
- Старожил
01.03.2026 14:53
Жінок – треба цінувати, любити та поважати! Дорожити ними! Але іноді і чоловікам, і жінкам - краще просто промовчати.
- 0
-
Vadim
- Эксперт
01.03.2026 15:14
Цінувати і любити - зрозуміло.
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
01.03.2026 14:48
Однако она злая.
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
01.03.2026 14:36
О ще одна губодувка відізвалась яка зі спорту знає тільки гучі версачі і балі... аа голу жопу може показати примітивщина.
- 2
-
Дмитрий Дмитрий(tucha)
- Наставник
01.03.2026 13:53
Гераскевич выглядит как политический проект. Мог спокойно выступить и потом почтить память погибших. Поднять шлем. А понимая, что на Олимпиаде у нас 0 медалей и нет на них шансов, в связи с плохой подготовкой и разными нюансами, то можно и сделать политический ход. Человек ничего не выиграл, ничего толком не сделал, а ему уже дали десятки миллионов, государственные награды.
- 2
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
01.03.2026 13:34
Не хочу оскорблять человека, поэтому, буду максимально корректным: она, мягко говоря слабенькая....
- 3
-
Artem
- Читатель
01.03.2026 13:33
Молодец! Я с ней полностью согласен
- -9
-
Led
- Наставник
01.03.2026 14:27
Тьі что здесь забьіл, лапоть?
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.03.2026 15:06
На болота, Zалупоголовий. Або ще краще на передок до кадирова, а ЗСУ тебе ліквідує!!
- -1
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
01.03.2026 13:24
"Дружина футболіста" все більше починає виглядати як діагноз. Жора має швиденько це прокоментувати, щоб довести свою адекватність. Бо з такою "спікершою" на шиї швиденько піде слідом за тимощуком, іванисенею та ломаченко.
- 7
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.03.2026 15:08
Навіть якщо Жора щось прокоментує, це вже нічого не змінить. Всі вже зрозуміли що вона з себе представляє насправді
- -1
-
Sergiy Tkachenko(serega2020)
- Начинающий писатель
01.03.2026 13:11
Що це за Клава Запоребріківна,що воно по життю представляє? "Насосала" собі Жору Бущана і гадає,що може своїми рузькіми щелепами хейтити справжнього патріота України ?... Забийся в куточок і вчи українську.
- 7
-
a ui(a_ui)
- Наставник
01.03.2026 12:51
Ніхто взагалі не сперечається з тим, що Бубка легендарний спортсмен, який приніс багато користі спорту України. Мова йде про вчинки Бубки як громадянина країни, яка вже більше 10 років воює з кацапією. І саме до цього є багато питань
- 10
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
01.03.2026 12:48
Ситуация двойственная: лишение звания Героя Украины, присвоенного за достижения в спорте, прославившие Украину, может выглядеть как попытка переписывания истории. С другой стороны, Бубка действительно вызывает отторжение своей нынешней позицией. Короче говоря, типичный пример слома эпох.
- 6
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
01.03.2026 13:19
Бубці Кучма присвоїв звання Героя (з подачі Януковича, тодішнього прем'єра), здається, в 2002-му не за спортивні досягнення, а за чиновничі: він тоді став членом виконкому МОК, і заступником голови міжнародної федерації легкоатлетів.
- 5
-
Sergii Belikov(Gopaki)
- Опытный писатель
01.03.2026 12:45
На старт мінуси !
- -10
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
01.03.2026 12:56
А він що, сам приперся в Раду? Чи він все це роздув. Я не хочу ображати її як жінку. Але хто вона така? Звичайна *мокрощелка* , як і більшість жінок футболістів. Передають їх одне одному, як автомат.
- 7
-
Віктор Василюк(Viktor77750)
- Наставник
01.03.2026 13:26
Чуєш "притомний" а не скажеш яке відношення має Гераскевич до висловлювання цієї "розумної"?
- 2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
01.03.2026 12:40
К сожалению она не одна такая. Жена Усика, Ведерникова, Ломаченко. Бубку давно надо было отозвать, если это возможно, из МОК. В Украине не живёт более десяти лет, кого он в МОК представляет? Большие достижения были, факт, но это не значит, что после них надо на него молиться, что бы он не делал.
- 5