Вратарь львовских «Карпат» Назар Домчак в эфире YouTube-канала «Профутбол Digital» дал оценку ситуации с отменённым голом в его ворота нападающего киевского «Динамо» (1:0) Матвея Пономаренко в матче 22-го тура чемпионата Украины.
— Я накрывал мяч, а потом уже Матвей Пономаренко сыграл в меня. И хорошо, что судья пошёл посмотреть VAR и принял такое решение.
— Ты чувствуешь, что был фол? Потому что позиция Пономаренко совсем другая.
— Каждое мнение имеет право на жизнь. Он считает, что был гол, а я считаю, что был фол.
— Ты долго лежал на газоне, что чувствовал?
— Врачи говорили, что шею защемило, но, слава Богу, всё обошлось. Всё обошлось лёгким испугом.
— В твоём активе — классный сейв после удара Редушка.
— Я просто делаю свою работу, хочу оставить свои ворота в неприкосновенности. При этом я знаю, как Бодя бьёт, ведь были вместе в сборной.
І коли це, без року тиждень, що вважає себе футболістом і воротарем, (насправді ні), вже починає симулювати і потім брехати - далеко, в лапках, піде.
Карпати в моїх очах впали нижче плінтуса, на рівень кротів
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
06.04.2026 21:17
А я вважаю, що ти дурник, Назаре!
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
06.04.2026 19:53
"Обезьяны не знают, что такое наглость, для них это - норма жизни" (С)
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
07.04.2026 12:46
Гарно!!!
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
06.04.2026 19:44
Вратарь врезался в нападающего.а не наоборот.Мяч не был зафиксирован.Так что гол 100 процентный.Но с позиции вратаря....
- 1
-
Сергій Vinn(vinn)
- Наставник
06.04.2026 19:14
ну, збрехав...коли ще буде нагода, так, воротар ще треба буде дивитись який, а чмо вже вилазить на світ
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
06.04.2026 17:44
Не надто розумний Назар.
- 1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
06.04.2026 17:03
Так юне, соплі еа губах не обсохли, а вже таке хитре та гидке. Артист з "лігі сміху" в ньому помер.
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
06.04.2026 16:39
Якщо б Матвій "зіграв би в тебе", легким переляком для тебе, Назарчику, це не обійшлося. В тебе шию защемило від вітерця, спричиненого ногою Пономаренка, а прикинь що було би, якщо тобі хоч трохи прийшло в голову. Не треба вже викручуватися, коли є відео та все показує на помилку варів.
- 3
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
06.04.2026 16:24
Накривав не одно і те що накрив.
- 3
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
06.04.2026 16:08
Давай, Назарчик!)) Пробивай дно...))) Лживый клоун...
- 4
-
Only Dynamo(sdv)
- Опытный писатель
06.04.2026 15:50
На Оскар напрацьовано. Можна заявку подавати від України
- 2
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
06.04.2026 15:29
Чому ЗЯТЬ дозволив Бабоглго в домік собі мяч прокинути??? Він що Буратіно, ноги не може скласти, для чого його на поле випускати??
- -5
-
V А(av777)
- Опытный писатель
06.04.2026 14:55
Судячи з повторів, це він влетів своєю довбешкою в ногу Пономаренку, а не навпаки.
- 1
-
a ui(a_ui)
- Наставник
06.04.2026 14:44
Насправді, як воротар молодий кіпер Карпат зіграв в цьому матчі дуже непогано. Гадаю, клуби УПЛ за ним будуть слідкувати 100%.
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
06.04.2026 14:49
"Накривав" это неоконченное действие.
- 2
-
a ui(a_ui)
- Наставник
06.04.2026 15:05
Якщо протитати всю фразу, то контекст зрозумілий: "Я накривав м’яч, а потім уже Матвій Пономаренко зіграв в мене".
- 2
-
Олег
- Начинающий писатель
06.04.2026 19:08
Покрив) як бичок вівцю) тіко м'яч)))
- 0
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
06.04.2026 14:41
В тебе совість защемило.
- 4
-
P V D(pil)
- Старожил
06.04.2026 14:27
брехня - завжди брехня. Такий це профффесіонал, і така людина...
- 1