Нападающий киевского «Динамо» Владислав Супряга, который сейчас на правах аренды выступает за «Эпицентр», радикально сменил имидж.
26-летний футболист коротко постригся и покрасил волосы в белый цвет. Именно в таком облике Супряга предстал на очередной тренировке «Эпицентра», видео с которой опубликовала в своих социальных сетях пресс-служба этого клуба.
Напомним, срок аренды Супряги в «Эпицентре» рассчитан до конца текущего сезона.
ВИДЕО с Супрягой в его новом облике смотрите в нашем телеграм-канале.
-
Delano UA
- Начинающий писатель
22.05.2026 19:09
Закосив під Мудрика? Не самий гарний приклад для зразку
- 0
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
22.05.2026 15:40
Реанімації карʼєри не вийшло. Після декількох голів ще думав може якесь світло в кінці тунелю є, але якщо навіть в Епіцентрі не заграв, то думаю що на ноьму можна вже ставити остаточний хрест. Людина мала неймовірний контракт в ДК якій закінчується 30 червня, після цього лише можливо перша ліга чи вішати бутси на цвях.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
22.05.2026 13:20
Забив три голи,Брагару забив 5,щось там Суркіс говорив про те що підсилення буде за рахунок повернення з оренди,пропоную Брагару спробувати в якості центрального напа. Якось не дуже сподобались мені експеременти з пробами Шоли в цій якості,Шола повинен скраю грати, а Брагару мабуть зміг би, в його бажання є грати величезне
- 0
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
22.05.2026 13:16
Ну, хоч зачіску може змінити!.. Хоча б я, на його місті, віддав би перевагу грі у футбол...
- 0
-
Pike
- Старожил
22.05.2026 11:37
плутає сліди....
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
22.05.2026 11:30
Ну, перефарбований, чи ні - то таке... Аби голи забивав... :)
- 0
-
Bao Bab
- Наставник
22.05.2026 11:09
Ну чем не Мендоса
- 0
-
BUTCH .(Otets)
- Старожил
22.05.2026 11:01
І став схожий на крота Коваленка
- 2
-
Shapych
- Эксперт
22.05.2026 10:45
"Теперь пойдет уж музыка не та" (с)
- 1
-
Andrewuus_1978
- Наставник
22.05.2026 10:28
"W" - ДАЛБАЮ
- 0
-
Олександр Зайцев(Dimedrio)
- Опытный писатель
22.05.2026 10:27
"...в футбол іграть б... ь надо, а він в дощ свій промєлірований лобок прочьосиваєт...". )))
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
22.05.2026 10:19
Серйозний крок!!!
- 2
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
22.05.2026 10:14
Чим би дитя не бавилось, аби своїх не наробило...
- 0
-
Vadim
- Эксперт
22.05.2026 10:11
Ото тепер попре !!!
- 0
-
OleRo O(Oler)
- Эксперт
22.05.2026 10:11
Забив кілька голів і зіркова хвороба знову проявилась. Толку з нього не буде, надто перехвалений з дитинства. У своїй голові він зірка футболу
- 0