В четверг, 30 июля, в ответном матче 2-го квалификационного раунда Лиги Европы киевское «Динамо» со счетом 0:2 уступило в гостях греческому ПАОКу и по сумме двух встреч (2:3, 0:2) выбыло из этого турнира в Лигу конференций. Вашему вниманию послематчевая пресс-конференция главного тренера «Динамо» Игоря Костюка.
— Сегодняшний матч выиграл один футболист: Константелиас. К сожалению, у нас нет игроков с таким уровнем мастерства. Но у нашей команды есть потенциал и мы понимаем, за счет чего надо улучшать свою игру.
Сегодня мы видели уровень мастерства игроков ПАОКа, видели, как они перестраивались. Но при всём этом первый тайм можно занести нам в актив. Мы хорошо действовали, но в некоторых моментах просто недоиграли, и Константелиас этим воспользовался.
— Что произошло в эпизоде с первым пропущенным голом?
— То, о чем я сказал: в этом моменте мы недоиграли. Не хватило концентрации, а Назар Волошин почему-то выключился из игры. Не понимаем, почему так произошло: до этого момента всё было хорошо, мы перестраивались так, как надо было. Ну и Константелиас хорошо воспользовался этой нашей ошибкой.
— Следующий матч у вас будет в Люблине. Планируете готовиться к нему в этом городе?
— Да, готовиться к этому матчу мы будем в Люблине.
Александр ПОПОВ
-
Олександр Шевчишин(oleksandr-shevchishin)
- Читатель
31.07.2026 01:54
"Один футболіст виграв матч'?Джокович,Надаль?Що він ліпить?
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
31.07.2026 01:46
Костюка полюбому треба ЗВІЛЬНЯТИ!!! Щоб була встряска якась.
- 2
-
владислав
- Начинающий писатель
31.07.2026 01:11
Ну, понятно, что нынешний тренер - не Гвардиола или Клопп. А какие варианты решения этого вопроса? Есть какие-то реальные пропозиции? И вообще, назовите хоть одного тренера Динамо, который нравился бы болельщикам? Я имею в виду, уже после эпохи Лобановского. Вот прямо с 2003 года был такой тренер?.. Всегда одно и тоже. Приходит новый тренер и через несколько месяцев начинается: Суркисы, уберите этого тренера. Суркисы, кто угодно, только не этот.
- 0
-
Вічно Молодий(Roa)
- Наставник
31.07.2026 01:35
Проблема не в тому, що вболівальникам ніхто не подобається. Проблема в тому, що Суркіси роками призначають тренерів не за результатами серйозного пошуку, а за принципом «свій, зручний, керований». Тому вимагати від уболівальників терпіння до кожного нового експерименту дивно. Після Лобановського був щонайменше один очевидно успішний період, перший прихід Сьоміна. Команда стала чемпіоном із великим відривом, дійшла до півфіналу кубку УЄФА, не погано виглядала в ЛЧ, мала зрозумілу гру. Тоді Сьоміна не вимагали прибрати через кілька місяців, бо було видно прогрес і компетентність. Другий його прихід це вже інша справа. А які «реальні пропозиції» мають давати вболівальники? Для цього в клубі повинні існувати спортивний директор, скаутський департамент і професійний процес відбору тренера. Вболівальник не зобов’язаний приносити Суркісу резюме кандидатів, щоб мати право сказати, що команда грає погано. Костюк може бути не найгіршою людиною і навіть непоганим тренером молоді. Але робота з U19 і керування першою командою в єврокубках різні професії. Питання до його рівня цілком закономірні на фоні такої гри.
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
31.07.2026 01:04
І коли ми побачимо цей потенціал? І від кого?
- 1
-
ALEX RAPOPORT(FGDII125)
- Начинающий писатель
31.07.2026 00:50
Шо він меле? Який потенціал?????Калічі….
- 0
-
Володимир
- Читатель
31.07.2026 00:46
Мабудь треба команду і тренера до попа повести...
- 1
-
Ігор Равлінко
- Наставник
31.07.2026 00:42
А два матчі , програв один недотренер .....
- 0
-
Костянтин
- Читатель
31.07.2026 00:36
Четверта команда УПЛ за підсумками минулого сезону зараз їде на черговий рекорд!!!
- 0
-
Альф
- Начинающий писатель
31.07.2026 00:34
Динамо лучшая команда в мире по умению держать свой потенциал где то в укромном месте) и так уже не знаю сколько лет(
- 2
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
31.07.2026 00:33
Мені, простому вболівальнику Динамо стидно дивитись це позорище. Невже Суркісам все одно? Да цей тренер в житті нічого не змінить. Це Шовковський номер 2. Якби він сказав, що нам стидно. ми погано грали...Я б ще на щось надіявся. Дивився матч ЛНЗ. Небо і земля. Гравці борються. не жаліють себе.І Шапаренко. Звязда! Навіть не спотів! Але що говорити. Який тренер - така й команда. Пішли на останній водопій. Венглинський з Кендзьореком щось говорять гравцям, а Костюка й не видно. Команда зовсім не зіграна. Не знають кому за м*ячем бігти. Дуже жалко, що Суркіси знову будуть рік тягнути кота за хвоста. Потім виженуть Костюка і поставлять чергове опудало. Команді потрібен дійсно фізрук. Який заставить цих піжонів бігати. Чи розжене їх. Ми шукаємо 4 роки ЦЗ. А в ЛНЗ Муравський і захисник гарний і дійсно справжній капітан. Скажіть, яка була необхідність Біловара випускати в кінці матчу? Для звітності. ? До речі, Славік слабо зіграв. Якщо ще перший м*яч 50 на 50, то другий - повністю на його совісті.
- 0
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
31.07.2026 00:37
Гмм...Сашо привів команду до чемпіонства. Що там відбулось ділі ми через деякий час дізнаємось.
- 1
-
Костянтин
- Читатель
31.07.2026 00:33
На жаль, у нас немає Тренера!
- 1
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
31.07.2026 00:25
Матч поограв один тренер. І не сьогодні, а в тоймомент , коли став ГТ.
- 0
-
Альф
- Начинающий писатель
31.07.2026 00:24
Ух) я в начале подумал что Месси на поле не заметил)
- 0
-
Владимир
- Опытный писатель
31.07.2026 00:23
футболісти "Динамо" не готові до сезону. дивно. чим вони займалися! Костюк краще б розповів, як провалив збори. таких гравців як Волошин, Шапаренко, Міхавко і т.п. потрібно ганяти на тестах Куппера чи гнати з команди.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
31.07.2026 00:22
Матч програв не тренер, не футболісти, не клуб, а власник клубу; бо не зміг настругати вправніших буратін, не дав Господь йому такого вміння...
- 0