В воскресенье, 9 августа, в матче 2-го тура чемпионата Украины киевское «Динамо» со счетом 2:1 обыграло в гостях ровенский «Верес». Поединок проходил в Ровно на стадионе «Авангард». Вашему вниманию послематчевая пресс-конференция главного тренера столичной команды Игоря Костюка.
— Почему сегодня не попали в заявку на матч Дубинчак и Пихаленок?
— Дубинчаку мы дали отдохнуть, а у Пихаленка — микроповреждение, и, к сожалению, мы не могли сегодня его использовать.
— В последнее время ваша команда играет в атаке вяло. Почему так?
— Не сказал бы, что мы вяло играем в атаке. Просто подводит реализация. Вы видите, что мы используем разные сочетания игроков. К сожалению, не забиваем свои мячи.
До сегодняшнего матча мы играли с соперниками, которые хорошо обороняются. Это касается и ПАОКа, и «Карабаха». Так что не все так, как вы говорите.
— Каковы цели на сезон в УПЛ у вашей команды?
— У киевского «Динамо» цель всегда одна — чемпионство.
— Ваша оценка ситуации с желтой карточкой Биловару?
— Я не хочу комментировать действия арбитров.
— «Динамо» этим летом подписало уже четырех футболистов. На этом трансферная деятельность клуба на летнюю кампанию закончена, или можно еще ждать других новичков?
— Мы работаем в этом направлении.
— То есть, будут новички?
— Посмотрим. (Улыбается).
— Теперь «Динамо» будет играть в двух турнирах. Как оцените готовность к этому в физическом плане футболистов вашей команды?
— Вы видели, мы провели ротацию состава. У нас есть глубина состава, и мы рассчитываем, что нам удастся равномерно распределить нагрузки между всеми игроками.
— Как оцените игру Мунгенге, который сегодня дебютировал в стартовом составе?
— Конечно, пока есть вопросы по его пониманию того, как надо играть в нашей структуре. Но он достаточно неплохо провел этот матч. С его стороны есть желание, понимание — это самое главное.
— Почему не играет Шола?
— У него было микроповреждение. А сегодня у нас не было возможности его использовать.
— Была ли ошибка Суркиса в эпизоде, который привел к голу «Вереса»?
— Не было. В том эпизоде со стороны «Вереса» был навал, наш вратарь среагировал, но соперник сыграл на добивании.
— Как этот гол повлиял на игру вашей команды?
— Никак не повлиял. Надо забивать свои голы, не ошибаться в переходных фазах и доводить матч до логического завершения, когда ведем в счете.
— Довольны ли в целом игрой вашей команды сегодня?
— Игра забывается, результат остается. Сегодня результат был важнее. В том смысле что у нас был и переезд из Польши, и ротация состава. Будем делать выводы. И всегда говорю ребятам: будете отдаваться на 100 процентов, и удача вам улыбнется.
Послематчевую пресс-конференцию главного тренера «Вереса» Олега Шандрука ожидайте чуть позже...
Александр ПОПОВ из Ровно
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
09.08.2026 23:25
Більшисть з цих гравців, що вийшли сьогодні на поле, у Лобановського грали б за Динамо-3... Коментарі взагалі зайві...
- 0
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
09.08.2026 23:23
Поки що біда. Не знаю, як буде далі, але виглядає страшно (
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
09.08.2026 23:23
Ну і звісно добила відповідь про Суркіса, після якої хочеться запитати-ти взагалі тренер? Тіпу вдарили по воротах, він відбив невдало. Коли хотів зловити мʼяч, то за рахунок відскоку просто не зловив. Бл..ь ну буває. Але ж скажи що в нас є тренери воротарів, вони розберуть цей епізод. Так ні, треба ж підлизнути! Бо це ж син президента! То з таким підходом, до тебе ніякої поваги не буде не серед футболістів, не серед колег. Вони ж також якщо не дурні, то розуміють все. Особливо Ярмоленко, Буяльський.
- 0
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
09.08.2026 23:18
Самое страшное, что Сыч из Карпат смотрится Лучше, чем все остальное , что находится на поле!!!
- 0
-
Андрей(Paparazzi)
- Наставник
09.08.2026 23:15
Проблема команди в тому, що після Луческу ніхто цих хлопців більше не тренував з толкових, який буде теорію давати, по полю водити, показувати, пояснювати. Це ж великий шматок роботи, ще й треба самому розуміти.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
09.08.2026 23:01
Вітаю всіх з перемогою,якщо пройдуть Карабах то будуть взагалі молодці!!! В цьому сезоні у нас будуть всі такі ігри,впівноги вже не виграєш в жодної команди,навіть Верес укомплектований нормальними грацями ,плюс такі команди виходять на гру з Динамо як на фінал. Яка гра повторюєть від матчу до матчу, в двох останніх матчах ми перемогли і надіюсь пройдемо Карабах. Не все сподобалось , але дві останні гри Динамо грало з бажанням
- -3
-
Олексій Бурлаченко(Alejandro9)
- Эксперт
09.08.2026 22:55
Ви граєте жахливо. Мляво це м'яко кажучи. Жахливо у всіх лініях. Крапка.
- 0
-
АN NA
- Читатель
09.08.2026 22:35
Якщо тренерський штаб хоче позитивних результатів і вважає себе професіоналами, то захисник Біловар і воротар Суркіс повинні довго грати за дубль або в оренді.
- 0
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
09.08.2026 22:26
Не можна тренеру до такої міри лебезати, в моменті з забитим нам голом, воротар просто елементарно не втримав мяча в руках, вина повністю на ньому. Потрібно речі називати своїми іменами.
- 0
-
Вiктор Миколайович(vitec)
- Наставник
09.08.2026 22:05
Ігор Костюк: «Не сказав би, що ми мляво граємо в атаці»
- 1
-
Сергій Петращук
- Читатель
09.08.2026 22:03
Мунгенге буде хороший нападник, пацану всього 18, Пономаренко теж не зразу роззабивався, сподобався сьогодні Тіаре, помітно прогресує
- 0
-
Виктор Богдан(vdb)
- Наставник
09.08.2026 22:03
Якось запхати м'яч в ворота часом вдається, ніхто не може вдарити акцентовано.
- 1
-
DyNaMo Fun (ДК)
- Опытный писатель
09.08.2026 22:22
Подивись матч Кривбас - Динамо минулого сезону 5:6 - 11 голів! Далеко тобі ще до результативних матчів :)))
- 1
-
Ssallamm
- Читатель
09.08.2026 22:02
Прикро...але в Динамо дуже все погано. Не розумію як з такою грою тренер хоче здобути, як він каже, чемпіонство
- 2
-
Kino Kino
- Старожил
09.08.2026 21:57
Команда не уміє грати під пресингом від слова зовсім. Тільки на чистиї мячах перепасовіватись з оглядкою на кіпера. Футбольного інтелекту і бачення поля повний нуль..в основному в центрі поля. Біда і з захистом і півзахистом включно. З командами типу полісся Харкова буде біда ще більша ніж сьогодні. Немає тренера який може поставити гру, який може привити культуру паса, який може мати на гру різні плани. Тупо просто немає.
- 0
-
Geels9
- Старожил
09.08.2026 21:57
Бендер устал от Нарзана , а динамовцы от футбола . Теперь ещё больше понятно , почему блогеры не видят их в призёрах . На фоне середнячков Динамо особо и не выделяется . Такие команды как ЛНЗ динамовцам не одолеть чисто физически . Перезагрузка команды как никогда актуальна . Фишка динамовцев - подписка новых игроков на сезон -тоска .
- 0
Еще комментарииАле в цьому і різниця між тренерами за 500-700 тис доларів в рік і більше 1 млн доларів. Дешева риба-дешева юшка. Поки не прийдуть толкові, а до безтолкових толкові рідко приходять, то й буде такий результат-десь фартануло, десь самі щось одноразово показали, а десь нагнули і без вазеліну нас.
Не потрібно гіпнотизувати що ніби все окей.
З такою грою та самовіддачею місця навіть в п'ятірці не бачити.
По персоналіям навіть немає що говорити, всі все бачать. Деякі гравці мають грати за Ю-21, і навіть не вилазити звідти
Все відносно !!!
Костюк навіть супер тренер відносно якогось петра залупека, але о реально = ні тренер, ні гравці, ні гра в атаці НІЯКА!!!
Дивився матч Кривбас - Зоря, п'ять голів.