turniej w Szwajcarii. Dynamo U-19 - Walencja U-19 - 3:3, rzut karny. - 4:5

2022-07-30 22:01 W meczu półfinałowym międzynarodowego turnieju młodzieżowego FC Aesch Under 19 International Football Tournament młodzieżowa drużyna Dynama ... turniej w Szwajcarii. Dynamo U-19 - Walencja U-19 - 3:3, rzut karny. - 4:5
30.07.2022, 22:01

W meczu półfinałowym międzynarodowego turnieju młodzieżowego FC Aesch Under 19 International Football Tournament młodzieżowa drużyna Dynama Kijów (U-19) spotkała się z rówieśnikami z hiszpańskiej Walencji. Przypomnijmy, że dzięki największej różnicy między strzelonymi i straconymi bramkami w swojej grupie, Kijowie zajęli pierwsze miejsce, a Valencia w równoległym kwartecie stała się drugą.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej FC Aesch Under 19. półfinał

„Dynamo U-19” (Kijów, Ukraina) - „Walencja U-19” (Hiszpania) - 3:3 (1:2), na karach — 4:5
Cele: Filatov (35), Balaba (44), Benedyuk (56, pióro.) - Isa Nyare (17), Hugo de Mateo (22, 49).

Usunięty: Carlos Igual (32) (Walencja).

Dynamo: Awramenko, Benediuk (C), Sizonyuk, Bilokon, Filatov, Balaba, Salenko, Matkiewicz, Slyusar, Gorbach, Dzen. Do wymiany wyszły następujące elementy: Kremchanin, Jancziszin.

Kijowianie aktywnie rozpoczęli walkę, na początku spotkania uwagę zwrócił zwłaszcza Salenko, którego strzał najpierw oddał bramkarz, a później obrońcy zdołali poradzić sobie z groźnym dośrodkowaniem w prawe pole karne. Kolejny cios piłkarzy Dynama nie trafił w bramkę. Przeciwnik działał na kontrataki, a pewnego dnia Avramenko musiał ratować swoją drużynę po tym, jak przeciwnik poszedł jeden na jednego - Jurij podszedł do przeciwnika na czas i wybił piłkę, został podniesiony przez gracza Valencii, ale nasi obrońcy już przechwycili dalsze podanie na pole karne.

Tymczasem inicjatywę w meczu przejęli Hiszpanie. Udało im się przełożyć kolejną chwilę na strzeloną bramkę - stały fragment doprowadził do bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Isa Nyare pozostał bez opieki w polu karnym Ukraińców, który w walce z naszym obrońcą potrafił głową posyłać piłkę do siatki, wysuwając swoją drużynę na prowadzenie. Wkrótce Valencia zdołała strzelić drugiego gola i wydawało się, że wyszło to dość łatwo: Hugo de Mateo odebrał piłkę w polu karnym, trochę się poruszył, pokonując naszego obrońcę, a celnym strzałem obok Avramenko podwajał piłkę. wynik.

Zadanie odzyskania sił przez graczy Dynama zostało nieco uproszczone przez usunięcie przeciwnika - Igual grał brutalnie na flance przeciwko Dzhen. A kilka minut później kijowianie zdołali skrócić zaległości w punktacji również przy pomocy stałego fragmentu: po rzucie rożnym bramkarzowi udało się poradzić sobie z pierwszym kopnięciem naszego zawodnika, ale Filatov jako pierwszy wykończył, który posłał piłkę do siatki — 1:2.

Na początku drugiej połowy Kijowie zmusili rywali do zdobycia bramki i zdołali odzyskać jeszcze jednego gola, przywracając parytet punktowy. Stały kawałek, który Matkiewicz zdobył na lewej flance i zobowiązał się do spełnienia, znów stał się skuteczny. Potem nastąpiło dośrodkowanie w pole karne, gdzie jako pierwszy na piłce znalazł się Nazar Balaba - 2:2.

Radość Dynama nie trwała jednak długo – w ciągu kilku minut Valencia wykorzystała również rzut wolny. Hugo de Mateo z rzutu bezpośredniego z 18 metrów posłał piłkę w najbliższą „dziewiątkę” bramki Avramenko, zdobywając w tym spotkaniu dublet.

Wyrównywacz z „Dynamo” nie trwał długo – gracz „nietoperzy” rozegrał rozdanie we własnym polu karnym, a sędzia wskazał na „punkt”. Karę wykonał kapitan „biało-niebieskiego” Artema Benedyuka, który strzelał z dołu w środek, podczas gdy bramkarz spadł na bok - 3:3!

Pod koniec regulaminowego czasu piłka trafiła do bramki Valencii po raz czwarty, ale w tym momencie Kremchanin był na spalonym po podaniu Yanchishina. Dlatego z równym wynikiem półfinalista turnieju musiał zostać wyłoniony w serii rzutów karnych.

Drużyny poszły dokładnie do ostatniego, piątego ciosu. Mimo „piłkarskich sztuczek” bramkarza Walencji, który próbował sprowokować drużynę Dynama, Kremchanin, Matkiewicz, Gorbach i Slesar celnie strzelali. Ale Benedyuk, który podjął się wykonania decydującego ciosu, nie zdołał ograć hiszpańskiego bramkarza.

Należy zaznaczyć, że decydujące walki o miejsca nagrodzone w turnieju odbędą się w niedzielne popołudnie. Mecz o trzecie miejsce, w którym zagra nasza drużyna, rozpocznie się o godzinie 12:00, a pojedynek finałowy o godzinie 14:00. Rywalem Dynama będzie przegrany w równoległej półfinałowej parze Juventus - Fulham.

RSS
Aktualności
Loading...
"Olympiakos wygrał Ligę Konferencyjną.
Dynamo.kiev.ua
30.05.2024, 00:41
Graham Potter może wrócić do Brighton
Dynamo.kiev.ua
29.05.2024, 11:38
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci więcej opcji podczas korzystania ze strony Ok