Dyrektor generalny Metalista 1925: "Nasz klub uważa za konieczne utworzenie funduszu nagradzania sędziów UPL, ale...".

2024-04-25 14:48 Andrey Nedelin, dyrektor generalny Metalista 1925, skomentował informację, że kluby ukraińskiej Premier League przegłosowały przeznaczenie środków ... Dyrektor generalny Metalista 1925: "Nasz klub uważa za konieczne utworzenie funduszu nagradzania sędziów UPL, ale...".
25.04.2024, 14:48

Andrey Nedelin, dyrektor generalny Metalista 1925, skomentował informację, że kluby ukraińskiej Premier League przegłosowały przeznaczenie środków na premie dla sędziów.

Andrey Nedelin

"Istnieje pozycja o nazwie 'inne'. "Za", "przeciw" lub "inne". Nasz klub zagłosował na "inne". Nasz klub uważa za konieczne utworzenie funduszu na premie dla sędziów UPL, uważamy, że jest to produktywny krok w kierunku poprawy jakości pracy sędziów - gdy nie będą oni w żaden sposób pod wpływem czynników zewnętrznych, będą pracować za odpowiednią pensję. Uważamy, że to bardzo dobrze.

Nie jesteśmy jednak zadowoleni z formuły zaproponowanej przez Federację. Nie uważamy za konieczne wpłacanie zaliczki na utworzenie tego funduszu. Popieramy płatność za następny sezon z zatwierdzonymi uczestnikami UPL-2024/25. I nie uważamy za konieczne wnoszenie wkładu w tę inicjatywę z perspektywy czasu" - powiedział Nedelin.

RSS
Aktualności
Loading...
Ranieri: "To był zaszczyt być w futbolu"
Dynamo.kiev.ua
25.05.2024, 00:06
Mykola Neseniuk: "Szachtar ma z kogo być dumny!".
Dynamo.kiev.ua
24.05.2024, 19:29
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci więcej opcji podczas korzystania ze strony Ok