Матч за Суперкубок УЄФА 2022 року стане першим, де буде застосовано напівавтоматичну систему визначення офсайду. Надалі вона застосовуватиметься на груповому етапі Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.
«УЄФА знаходиться в постійному пошуку нових технологічних рішень, спрямованих на підвищення якості гри та допомогу суддям, — заявив голова Суддівського комітету УЄФА Роберто Розетті. — Це інноваційна технологія дозволить бригадам VAR швидше і точніше визначати положення „поза грою“, що сприяє підтримці ритму гри та послідовності прийнятих рішень».
Нова система працюватиме завдяки спеціальним камерам, здатним відстежувати 29 різних точок тіла кожного гравця. Всього з 2020 року було проведено 188 тестів, включаючи всі матчі Ліги чемпіонів минулого сезону, плей-офф жіночої Ліги чемпіонів, фінальну стадію жіночого Євро-2022, а також фінали інших клубних турнірів.
Матч за Суперкубок УЄФА 2022 року відбудеться 10 серпня в Хельсінки. У ньому зіграють переможці Ліги чемпіонів та Ліги Європи минулого сезону — мадридський «Реал» та франкфуртський «Айнтрахт» відповідно.
Мені шкода тих лайнсменів, що бігають не у природній спосіб полубоком і з вивернутою головою.
коли гравці ще не вдягали бюстгальтери з датчиками.
Моя пропозиція полягала в наступному - дати датчик кожному гравцю
(тепер це не проблема) з зазначенням приналежності
до однієї з команд і ще один датчик помістити в м"яч.
Біля кожного кутового встановити радари, які відслідковують
приблизно 10 раз за секунду координати усіх гравців і м"яча і
передають дані для програмної обробки.
Если серьёзно, то я за развитие технологи, чтобы меньше зависеть от бригады в "будке"!
Мені шкода тих лайнсменів, що бігають не у природній спосіб полубоком і з вивернутою головою.
учетная запись этого пользователя была удалена