Минулого вівторка збірна України в заключному матчі Ліги націй зіграла внічию зі збірною Шотландії — 0:0. Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у польському Кракові. До вашої уваги післямотчева прес-конференція головного тренера української національної команди Олександра Петракова.
— Тим, як грали хлопці, я задоволений. У мене немає до них питань.
— Чому перша заміна була лише на 75-й хвилині? Може, варто було внести корективи раніше?
— Сьогодні були дуже важкі погодні умови. Ніхто не випадав, а увійти в таку гру непросто.
— Чого не вистачило збірної України?
— Того ж, чого і в Уельсі, — реалізації. На такому рівні, коли є моменти, треба забивати. У нас вони знаходилися в першому таймі. Довбик виходив один на один з воротарем, Ярмоленко промахнувся, у Степаненка був момент після кутового...
-
Geels9
- Старожил
29.09.2022 23:13
Не фарт у Ярмоленки ( забил себе с Уэльсом и не забил Шотландии с убойной позиции )...в результате пролёт ....примета плохая...По тренеру ....нынешний сильнее Реброва , но слабее Мирона Маркевича .Из других Вернидуб и Калитвинцев ( Максимов тоже толковый , но нервный ).Про игроков ...Напрасно сменили Довбика ....Сейчас есть игроки креативнее Игнатенки ( Назарина и Шепелев, которые идут в обводку , Игнатенко отрабатывает пас назад ). Конечно, Зинченко и Шапаренко могли бы усилить команду да и Дубинчак явное усиление .
- 0
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
29.09.2022 12:00
Я не знаю який він спеціаліст, але збірна почала грати в якусь незрозумілу гру при ньому. Ще оці психи з плювками та образами. Мені здається він психологічно не тягне такої відповідальності
- 0
-
Кергуду Бамбарбия
- Опытный писатель
29.09.2022 17:57
Всьо! Добилися ! Всьо кінець! Ну не тяне! Шеву давай! Давай тренера -генія! А ще краще Павєлка,хоча можна і генія,але щоб Павєлко рядом,або геня- тренера в УАФ,а тренера знайдемо. Головне,щоб гроші при нас,а чемпіона світу нах....
- 1
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
29.09.2022 18:05
Вас особисто подобається грав нинішньої збірної? Тільки чесно, отримуєте задоволення від гри? Навіть гравці вже не отримують, це ж видно. Та й тренер не витримує психологічного тиску на нього, не дано йому. То ображається, то плюється, як якийсь гопнік.
- 0
-
michail nadarayda(michailnadarayda)
- Эксперт
28.09.2022 20:17
Ну що тепер, виноватого шукати--проклята війна. Язик не повертається : винити хлопців чи тренера. Треба перетерпіти и рухатися далі, будемо сильніші.
- 0
-
Виталик Я(Chernuha)
- Наставник
28.09.2022 19:37
Ярмоленко уже был уставшим по лицу, но Петраков никто не выпадал.
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
28.09.2022 17:41
Кто кому доктор?Чего то подобного и ожидал.Не тянет команда и тренер на первый дивизион.А реализация...Да и центр поля просел.организатора не было,а рисковать тренер не захотел.хотя там было одинаково проигрыш или ничья.Нужен другой тренер,способный на риск.умеющий менять сценарий по ходу игры.А так имеем то что заслужили.
- 0
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
28.09.2022 16:21
К сожалению, Петраков себя исчерпал. По сути он тренер-мотиватор, но запал закончился, а тренерского мастерства уже не хватает.
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
28.09.2022 15:53
Не хватило все того же - нормального тренера.
- 1
-
ROSSI .
- Опытный писатель
30.09.2022 23:21
згоден і давно про це кажу!
- 0
-
Anton Gretsenko(gretsenko)
- Опытный писатель
28.09.2022 15:30
Смотря игру было понятно что нас устраивает и ничья. Где штурм ворот последние 10-15 минут? Конец игры а они катают мяч на врятаря. Если вышел высокий Яремчук вместо Довбика то где навесы в штрафную? Последние 10-15 минут все должны быть в штрафной соперника а Лунин закидывать туда мяч а не комбинации придумывать.
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
28.09.2022 15:10
Пошел накат на Петракова. Почему не видят очевидное. Индивидуальное мастерство игроков. Пас - брак не позволительный, прием мяча - трудно назвать это приемом, обводка - где она? Особенно это сказывается при освобождении от опеки. Игра головой - одно название. Почти все подборы, при игре головой проиграны. Ну и т.д. Все это называется одним словом - мастерство. Петраков всему этому учит? Он может создать несколько схем игры и требовать их исполнения, но если игроки не обладают выше перечисленными качествами, то вся его работа идёт на смарку. Что бы, кто не говорил, а у сборной нет игроков под наши желания, просто нет.
- 0
-
Serge1365 Serge
- Наставник
28.09.2022 14:51
1) А кто сказал, что мы уже достойны играть в группе А и быть в 1-й корзине при жеребъевках?
- 1
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
28.09.2022 15:54
В группе А мы уже были и были полностью достойны играть там - нас выперли шулеры из Швейцарии.
- 2
-
Serge1365 Serge
- Наставник
28.09.2022 17:32
По шулерам из Швейцарии - полностью согласен! Но это было вчера, а я про сегодня/завтра говорил.
- 0
-
Roman Romanen
- Читатель
28.09.2022 13:53
Я вот тут размышлял на досуге... На самом деле смысл игры в футбол довольно прост. Надо просто забивать мяч в ворота соперника. Это гораздо легче водного поло, где надо еще и стараться не утонуть. Ворота соперника -это где стоит чужой вратарь. Там где стоит свой вратарь забивать не надо. Необходимо забить хотя бы на 1 мяч больше чем соперник. И вот бегают 11 чуваков по полю, у которых бутсы по цене бюджета Молдавии, которым платят такие деньги, что учителю в школе надо работать лет 300, чтобы поучить столько, сколько каждый из них зарабатывает в месяц. И Петраков говорит мне еще про какую-то "реализацию". Я представляю себе ситуацию: приходит такой футболист ночью к жене, тыкается своим причиндалом ей в пятку 90 минут, а она такая, мол, ты чего? Не туда же! А он такой: у меня уже 12 выстрелов из них аж 4 в створ! Но какие ко мне претензии? Как говорит тренер, я же стараюсь, просто у меня проблемы с реализацией...
- 1
-
Олександр Борков(bor1408kov)
- Наставник
28.09.2022 13:04
Хто розуміється на футболі і бачить трішки більше,ніж на екрані телевізора,-той мене прекрасно зрозуміє. А "плавили" тренера якраз всі ті гравці,що виходили у 2-х матчах проти кельтів. Проти вірмен грав зовсім інший склад гравців,які повинні були показати нам усім,що їх недарма взяли у збірну.
- -3
-
Вiктор Вiкторiв(Viktor5)
- Наставник
28.09.2022 18:24
Пане Олександр. Пробачте але пан Петраков не того гатунку щоб його "плавили" для основних гравцiв вiн здаеться "ноунейм" це толерантно. По iншому нiхто. Вибачте,я не маю особистих образ на Петракова, крiм того що на такому рiвнi треба спiвставляти своi хотiння з можливостями. Це ж стосуеться одного з улюбленних мною Динамивцiв пана Шовковського.
- 0
-
Вiктор Вiкторiв(Viktor5)
- Наставник
28.09.2022 18:27
Вибачте я Вам не ставив "зареречливi плюси"як москалi кажуть.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
28.09.2022 12:45
Да, не вистачило того ж самого, що і в матчі з Уельсом, а саме Тренерської Думки, тактичних сюрпризів для суперника, і ...агресії, агресії та ще раз агресії!! Адже в вирішальному матчі дуже дивно було бачити гру в два опорника і з одним нападником! От, саме це боягузтво тш й призвело до таких наслідків!
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
28.09.2022 18:09
Именно недостаток тренерской мысли и трусость Петракова помешали Довбику и Ярмоленко забить из выгоднейших положений...По этим же причинам в проигранном матче с Шотландией были совершены грубые ошибки в обороне некоторыми игроками сборной. Которых Петраков вынужден был поставить из - за травм основных футболистов сборной.
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
28.09.2022 21:31
Петракову, якщо в нього присутня Тренерська Думка, потрібно було по-перше, не ігнорувати Буяльського через особисту неприязнь, по-друге, ще після першого тайму міняти Маліну на Зубкова, який чудово відіграв з вірменами, а по-третє, не змінювати Довбика і залишати двох опорників, коли на "кону" стоїть виграш групи і посів на відбір ЧЄ, а замість Степаненка випускати того ж Яремчука!! Для нас та нічия, то все-одно, що програш, незалежно з яким рахунком але Петраков до останньої хвилини надіявся на "чудо", на фарт, фортуну, яка до речі любить тих, хто ризикує!
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
28.09.2022 22:20
Ну как же без Буяльского...Который к своим 29 годам сыграл 9 матчей за сб. Украины. Из них 5 товарищеских. Ни разу не сыграл 90 минут, 4 раза находился на поле меньше 10 минут. Всего с 2017 по 2021 год в 9 матчах сыграл за сборную 216 минут, т.е. в среднем 24 минуты за матч. Он бы точно игру перевернул. Примерно так, как он это делал в матчах ЛЧ, в матчах квалификации ЛЧ, совсем недавно с мощным кипрским клубом. Которому сб. Шотландии в подмётки не годится.
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
28.09.2022 12:22
Це рівень нашого футболу. Хто сказав що Україна повинна бути в групі А? Нам ще років 5 борсатись на цьому рівні.
- 3
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
28.09.2022 11:59
на мою думку прорахунки у грі проти Шотландії були у Петракова !! на мою думку треба було Ярмоленка Маліновського і Довбика не випускати в першому таймі а приберегти на другий тайм !! як це було зроблено проти Вірмен !!найбільше розчарував мене Ярмоленко у нього просто не вистачило сил і це було дуже помітно ще в першому таймі не попасти з 3х метрів у пусті ворота ??? ми мене вибачте але це і є втома !! також рлозчарував своєю прямолінійностю Довбик !! 10 разів попадати в положення по за грою це свідчить про рівень футболіста ?! також це є тим що він втомлений і не відновився після Вірмен а от як би його випустили лише у другому таймі я впенений він би зіграв набагато краще можливо навіть і забив би !!! все це є прорахунки Петракова і погода тут ні до чого всі грали в одинакових умовах !!!
- 4