Форвард «Динамо» Артем Бесєдін продовжить кар’єру в турецькому «Сівасспорі». Про це повідомляє видання Fanatik.
За інформацією джерела, «Сівасспор» збирається взяти Бесєдіна в оренду. Угода по трансферу нападаючого повинна бути завершена до кінця ЧС-2022.
Нагадаємо, в нинішньому сезоні «Беседін» провів у складі «Динамо» 19 матчів, у його активі 1 асист. Угода форварда з «біло-синіми» розрахована до 31 грудня 2024 року.
Додамо, «Сівасспор» зараз посідає 17-е місце в турнірній таблиці турецької Суперліги.
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
27.11.2022 18:18
Якщо за нього ще і гроші дадуть - буде круче , ніж продажа Мудрика кротами .....
- 0
-
Фёдор
- Наставник
27.11.2022 09:02
А как Луческу будет справляться без Беседина?
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
26.11.2022 11:46
Как знать. Может это пойдет ему на пользу. Во всяком случае ИМС как бизнесмен поступает мудро. В Артема клубом вложены большие деньги, которые на ветер не выбросишь.
- 0
-
dk1989
- Наставник
27.11.2022 16:36
імс як бізнесмен повне лайно, а все те що він має це завдяки великій корупції
- 1
-
Валерій М(opium)
- Старожил
26.11.2022 06:47
Чорна пятниця
- 0
-
Maxwell Johnes
- Наставник
25.11.2022 23:55
Не радуйтесь. Это турецкое издание, значит этого не произойдёт. К сожалению.
- 0
-
Efim
- Наставник
25.11.2022 21:34
Ура-а-а !
- 0
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
25.11.2022 19:08
Якщо все "вигорить"-Артему удачі!!Можливо там загає...
- 0
-
ЮРЕЦ С(fanat-fan)
- Наставник
25.11.2022 18:24
От , якби почав забивати там , як би пояснювали , чому в Динамо нападники не приживаються .
- 1
-
Hennadii Volvo(gesha86)
- Старожил
25.11.2022 20:15
шо значить не приживаються? може їх просто немає?
- 1
-
Major Just
- Наставник
26.11.2022 03:10
так так і буде :)
- 0
-
Василь 30(Bazil)
- Старожил
25.11.2022 18:21
Тримаємо кулаки за цей перехід.
- 0
-
Olegion
- Опытный писатель
25.11.2022 15:48
Сидорчука отдайте в нагрузку!!! Продать думаю не получится...
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
25.11.2022 15:38
Во уже начали раздавать игроков.Посмотрим официально.Но Артёму нужна перезагрузка.Но с таким снабжением нападающих мячами....тяжело любому нападающему себя проявить.
- -3
-
Иван Дем'яненко(dema85)
- Опытный писатель
25.11.2022 14:22
Через пол года вернётся
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
25.11.2022 14:11
Якщо це не"качка", то саме те, що треба Артему, щоб "перевантажити" свою футбольну карьєру. Я вважаю, що не може людина все своє футбольне життя провести в одному клубі, навіть Мессі це зрозумів. Може, Сидорчуку з Буяльским теж потрібен новий виклик, не кажучи вже про Циганкова. І нехай мені закидатимуть, мовляв, якщо всіх розпродамо, з ким залишимося? Таланти є й будуть, тільки треба давати їм шанс, як дали колись тому ж Циганкову, а пізніше Миколенку, Шапаренку і Забарному
- -2
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник