21 грудня 2012 року офіційний сайт «Динамо» опублікував таку інформацію: Сергій Сидорчук уклав контракт із «біло-синіми». Угода із футболістом розрахована на п’ять років — до кінця 2017-го року.
Сподіваємося, що у талановитого гравця все в Києві складеться якнайкраще, а поки що знайомимо вас із деякими фактами з його профайлу.
Дата народження: 2 травня 1991 року.
Амплуа: Півзахисник.
Зріст: 188 см. Вага: 76 кг.
У Прем’єр-лізі дебютував 23 серпня 2009 року («Металург» Д — «Металург» З — 3:0). Кандидат до молодіжної збірної України.
У сезоні 2012/2013 рр. за «Металург» (Запоріжжя) у Прем’єр-лізі провів 10 матчів, у Кубку України — 1 матч.
За минулі 10 років Сергій Сидорчук пройшов шлях від молодого таланту до капітана та лідера команди, увійшов до ТОП-10 в історії «Динамо» за проведеними матчами в чемпіонатах України. За вдалого збігу обставин вже наступного сезону капітан може увійти до топ-5 футболістів команди, які найбільше грають у національних чемпіонатах, випередивши відразу кількох легенд клубу.
До 10-річчя підписання контракту із Сидорчуком ми згадуємо його ігровий шлях у «Динамо» у статистичних показниках.
Загалом матчів — 307
Матчі в УПЛ — 197 (10-й показник в історії клубу)
Матчі в Кубку України — 24
Матчі в Суперкубку України — 7
Матчі в єврокубках — 79
Розподіл за єврокубками: Ліга Європи (основний турнір) — 41, Ліга Європи (кваліфікація) — 2, Ліга чемпіонів (основний турнір) — 21, Ліга чемпіонів (кваліфікація) — 15
Матчів в основі — 249 (УПЛ — 154, національні Кубки — 23, єврокубки — 72)
Виходів на заміну — 58
Замінений по ходу матчу — 82 (УПЛ — 57, національні Кубки — 12, єврокубки — 13)
Загалом голів — 20
Голи в УПЛ — 17 (31-е місце в історії клубу в чемпіонатах України, 5-й показник серед центральних/опорних півзахисників після Олександра Хацкевича, Андрія Гусіна, Горана Гавранчича та Юрія Максимова)
Голи у національних Кубках — 1
Голи в єврокубках — 2
Кому забивав: «Зоря» (4 м’ячі), «Говерла» (3 м’ячі), «Чорноморець» (2 м’ячі), «Маріуполь» (2 м’ячі), «Металург» З, «Металіст», «Ворскла», «Дніпро», СК «Дніпро-1», «Минай», «Шахтар», «Бешикташ», «Шкендербеу».
У цій категорії можуть бути різні показники в різних джерелах (виходячи із системи підрахунку).
Загалом — 22
Передачі в УПЛ — 15
Передачі в національних Кубках — 1
Передачі в єврокубках — 6
«Я чудово розумів, що спочатку грати особливо не буду. Перша мета: просто закріпитися, почати потрапляти в заявку. Потім — на заміну. Головне, щоб в оренду не віддали відразу»
«У чомусь пощастило мені: хтось травмувався, хтось отримав картку, когось в оренду віддали. Вийшло так, що в деяких матчах окрім мене і нема кого ставити навіть було»
«Я би не переходив до нової команди, якби не відчував у собі сили. Навіщо я займатиму місце якогось вихованця клубу, якщо ці хлопці кращі за мене? Я приїхав, адже хочеться грати та вигравати трофеї»
«Мотивацію завжди легко знайти, якщо грати в такій команді, як „Динамо“, де є 20 рівних гравців. Завжди хочеться довести, що ти краще за всіх та гідний виходити на поле. Ось і вся мотивація»
«Що стосується статистики, то цифри оманливі. Наприклад, другий гол в Одесі був забитий через мою помилку... Також в цьому контексті я завжди наводжу приклад виїзного матчу з „Порту“ в Лізі чемпіонів, в якому ми перемогли з рахунком 2:0, але відсоток дефектів команди склав 35%. Тому цифри не завжди говорять правду»
«Зараз я як адміністратор у команді. Як таких обов’язків не додалося, але я займаюся всіма командними питаннями всередині. Наприклад, збираючи гроші на дні народження, на подарунок Олегу Гусєву, коли той пішов. Як староста в класі (сміється). Просто більше спілкування з тренерським штабом і з президентом клубу»
«Я ще не зіграв багато матчів як капітан, але, чесно кажучи, моє ставлення до гри не змінилося. Я подумав про це і прийшов до думки: якщо мене вибирали капітаном, то раніше я все робив правильно. Тому я вирішив нічого не змінювати в своїй грі і сам залишитися на полі»
«За підсумками того часу, коли ми працювали з Мірчею Луческу, можу сказати, що ніколи в житті не бачив таких трудоголіків і перфекціоністів. Він ретельно аналізує опонентів і все пояснює»
«Я виношу за дужки всі червоні картки, які даються в Україні. Нам їх виписують за що завгодно. Якщо спочатку це було смішно, то тепер уже нічому не дивуєшся»
«Я читав багато інтерв’ю з футболістами, які завершили кар’єру, і вони в унісон стверджують, що раніше були якісь гравці, а сьогодні є зовсім інші. Я дотримуюся думки, що люди еволюціонують під впливом різних факторів, в тому числі і технологічних. Сучасна молодь більш цілеспрямована — в тому сенсі, що точно знає, чого хоче. Може, він і не знає ЯК, але точно знає, ЩО»
«Чесно кажучи, я не великий шанувальник індивідуальних нагород, сприймаю їх спокійно. Приємно, що забиті мною голи принесли команді перемоги і очки в скарбничку»
------------------------------
Напишите пожалуйста, вы видите разницу между игрой Сидорчука до тяжелой травмы и после?
Насчёт того, что "отпасовал-откройся это азбука", то присмотритесь к игре почти всех футболистов топ-клубов. Это нечасто и не всеми используется. Это- затратно физически и вообще из области коллективных приёмов.
Вы так и не ответили- замечали вы у Сидорчука до травмы акцент на мгновенное открывание под ответный пас?
Отвечаю на вопрос: я вообще не знаю, когда у Сидорчука была травма. И никаких изменений в лучшую сторону в его игре за последние годы я не заметил.
-----------
Вы с какого года болельщик ДК? Спрашиваю вообще (!) без попытки подколоть.
Просто интересно почему у вас не отложилось в памяти, что у игрока основы Сидорчука в 2017 году была очень серьёзная травма, после которой он выбыл до мая 2018 г.
-----------------------------
Подскажите пожалуйста, что такое "розовый подкат"? Ранее не слышал такого выражения.
на моей памяти Сидор самый слабый капитан клуба.
ничего личного,просто факт.