Президент ФІФА Джанні Інфантіно зробив жалюгідну спробу виправдати свою низьку поведінку на церемонію прощання з легендарним Пеле. Нагадаємо, керівник світового футболу влаштував селфі-сесію з посмішками прямо біля труни короля футболу.
Отримавши у відповідь на прояв такої дикості цілком очікувану реакцію футбольної громадськості, Інфантіно спорядив на своїй сторінці в соціальній мережі Instgram текст, яким остаточно опустив себе на дно.
«Щойно приземлився після моєї подорожі до Бразилії, де я мав честь взяти участь у чудовому прощанні з Пеле, яке відбулося у Віла Белміро, на стадіоні „Сантоса“.
Я стурбований тим, що деякі люди критикують мене за те, що я зробив фотографії і селфі на цій церемонії. Хотів би пояснити: для мене було великою честю, що деякі товариші Пеле по команді і його родичі запитали мене, чи можу я зробити з ними кілька фото. Звичайно ж, я відразу погодився.
Якщо допомога товаришу Пеле викликає критику, то я з радістю приймаю її і продовжуватиму допомагати чим зможу тим, хто зробив внесок у створення легендарних сторінок футболу. Я так поважаю і захоплююся Пеле і вчорашньою церемонією, що ніколи не зроблю нічого, що може бути неповагою.
Сподіваюся, що у тих, хто опублікував або сказав щось на цей рахунок, вистачить порядності і мужності визнати свою неправоту і виправити свої слова.
У будь-якому разі, головне — це віддати шану королю Пеле. І хоч я скромно запропонував, щоб у 211 наших асоціаціях як мінімум один футбольний стадіон або об’єкт був названий на честь Пеле, ми покажемо приклад — дамо полю в штаб-квартирі ФІФА назву „Стадіон імені Пеле — ФІФА Цюрих“.
Хай живе король!» — написав Інфантіно.
-
Edo Kyiv(edward-polovoy)
- Опытный писатель
04.01.2023 17:49
Инфантино моральный урод.
- 0
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
04.01.2023 17:33
"Объяснил." Не мог отказать. "Помогал."
- 0
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
04.01.2023 15:23
які керівники футболу такий і футбол...
- 1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
04.01.2023 15:21
маріонетка
- 0
-
Shapych
- Эксперт
04.01.2023 14:40
- А покойничек перед смертью потел?
- 2
-
Сергей И.(sergo-78-78)
- Эксперт
04.01.2023 11:34
вот мурло..
- 1
-
Фёдор
- Наставник
04.01.2023 11:05
Наверное все эти инфантино, чиферино, павелкино. давно потеряли хоть какие нибудь минимальные качества порядочности и человечности. Назвать похороны замечательными это не вписывается ни в какие рамки.
- 5
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
04.01.2023 15:58
Как говорит наш шеф,если человек идиот,то это надолго. (с)
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
04.01.2023 11:01
Инфантильный дебил
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
04.01.2023 10:22
Если человек талантлив, то он талантлив во всём...
- 4
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
04.01.2023 16:01
Пишите по еврейски,там тоже 3 буквы или 4,но красиво звучит! (Т.е. 2 варианта!)
- 3
-
Олександр Кучад
- Эксперт
04.01.2023 16:10
misha, к боььшому сожалению не знаю ни иврит, ни идиш - по личке отправьте, может научусь...
- 1
-
Артемий Константинович(Likefifa)
- Опытный писатель
04.01.2023 09:41
А то что это шлюха Фифашная продажная жопа и ему на всё насрать ,было понятно когда х у й лостану ЧМ отдавал
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
04.01.2023 10:14
Це зробив ще Блаттер. Цей тільки пуйлу підлизував
- 3
-
s2r Дед
- Эксперт
04.01.2023 09:39
Беспокоится надо по поводу своего дебилизма. Лучше бы не оправдывался ...
- 6
-
Артемий Константинович(Likefifa)
- Опытный писатель
04.01.2023 09:27
Живи король или Король жив , это если дословно. Но не как да здравствует !!!! Здравствуй - желать здоровья ! Сорян за ликбез
- 1
-
Shapych
- Эксперт
04.01.2023 14:46
Класична фраза "Le roi est mort! Vive le roi!" перекладається саме як "Король помер. Хай живе король!"
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.01.2023 09:17
Інфанти́льність, або інфантилі́зм (від лат. infantilis — дитячий) — відсталість у розвитку.
- 8
-
ksf ksf
- Эксперт
04.01.2023 09:53
Респект !
- 2
-
Артемий Константинович(Likefifa)
- Опытный писатель
04.01.2023 09:11
Да " Здравствует"? Шурик, при всём уважении , но там не пишется да здравствует!!!! Покойному человеку .... Да здравствует? Серьезно?
- 3
-
Олег Олег
- Эксперт
04.01.2023 12:57
Неудачная и неуместная попытка аллюзиии к знаменитой фразе:"Король умер. Да здравствует король! ", которая произносится в некоторых странах во время провозглашения нового монарха.
- 1
-
Dimenzion
- Начинающий писатель
04.01.2023 09:00
Ну улицу Ленина в каждом селе мы уже проходили... Инфантинизм крепчает))) Хотя Пеле безусловно достоин!
- 2