Київське «Динамо» погодило трансфер свого півзахисника Вітіньо до бразильського «Брагантіно», повідомив в своєму твіттері журналіст Жуліано Лоренц Оскар.
За інформацією джерела, сума трансферу 23-річного бразильця склала 5 млн євро.
Нагадаємо, Вітіньо був пов’язаний з «Динамо» контрактом, термін якого закінчувався влітку 2026 року. З весни минулого року хавбек виступав на правах оренди в «Атлетико Паранаенсе».
А тут майже усе повернули за гравця, який майже не грав в основі
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
11.02.2023 07:36
Жаль, не сразу адаптировался, но к середине прошлого сезона раскачался. Нормальный игрок.
- 0
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
11.02.2023 01:03
Классный игрок явно должен был стать игроком основы,но эта гребаная война всё испортила.А так хорошо, что хоть что-нибудь взял, а не бесплатно как шахта.
- 1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
10.02.2023 21:48
Взяти за шість лямів.і так продати... це буде черговим легендарно-оспіваним в коломийках здобутком менеджменту нашого славетного клуба.
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
10.02.2023 22:01
Порівняйте з іншими клубами України.
- 3
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
10.02.2023 22:14
З ким конкретно мені варто порівнювати? Хто купляв за такі гроші, хто продав? І до чого тут шахта....
- -4
-
A G(Toha111)
- Эксперт
10.02.2023 22:47
Скільки легіонерів українські команди втратили безкоштовно?
- 4
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
10.02.2023 22:52
Э кошторис?
- -4
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
11.02.2023 10:38
якщо враховувати ціну за аренду, то взагалі в плюс вийшли...
- 0
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
11.02.2023 12:27
Знаєте ціну аренди? Розкажіть...
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.02.2023 09:45
Це що, аби щось негативне ляпнути в сторону Суркісів? Назвіть бразильский клуб який готовий викласти більше грошей європейцям за гравця класу Вітіньо.
- 1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
11.02.2023 12:26
Це що, аби щось негативне ляпнути в сторону мене? Чому я повинен Вам називати саме бразильський клуб? Динамо не може його продати в клуб інших країн?
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.02.2023 12:42
Вітіньо хотів залишитись грати в Бразилії, тому таке рішення по його подальшій кар'єрі як футболіста.. А проти Вас я взагалі нічого не маю - ні хорошого. ні поганого.
- 0
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
11.02.2023 12:51
Вітіньо може хотіти все що йому заманеться, але в нього контракт з Динамо до 2026 року. Правило ФІФА його звільнило до 30 липня 2023. Далі його "хотів" поки не працює.
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.02.2023 18:41
Як бачимо його "хотів" поки працює.
- 0
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
11.02.2023 18:47
Хай. Але нашо Ви мені написали "...аби щось негативне ляпнути в сторону Суркісів? "
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
10.02.2023 20:59
Всіх продає, НІКОГО не купує!
- -7