Один із найдосвідченіших футболістів київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував програний «біло-синіми» матч з «Інгульцем» у чемпіонаті України.
— Думаю, що фізично наша команда була готова до цієї гри, — зазначив футболіст. — Можливо, я не був повністю готовий, оскільки багато пропустив на зборах. Мої партнери провели, з урахуванням зборів 16-ту чи 17-ту гру, і, не можна виключати, у хлопців немає певної свіжості. Може потрібно паузу дати.
— Можна порівняти якість футбольних полів у Туреччині та в Києві?
— На мій погляд, вони однакові. Коли ти прилітаєш до Туреччини, то тільки в перші два дні газон відмінний. А потім, після частих тренувань, він уже на такої хорошої якості. Можливо, в майбутньому, ми будемо вже в Україні готуватися до сезону.
— Серед усіх клубів УПЛ «Динамо» провело найбільшу кількість матчів на зборах. Ми бачили, що тренерський штаб награвав молодь, але сьогодні їм мало що вдавалося. Чому?
— Щоб молоді футболісти прогресували, їм потрібен час. Коли ти граєш у «Динамо» (Київ), тобі ніхто часу не дасть. Якщо ти сьогодні зіграв погано, то завтра ти вже не будеш у складі. Свій рівень ти повинен показувати сьогодні і доводити, що гідний грати в київському «Динамо». А час ніхто не дасть, ні наші вболівальники, ні президент клубу.
— Як ти думаєш, ця поразка сильно відкине «Динамо» від першого місця?
— 12-го березня ми граємо з «Дніпром-1» на виїзді. Там багато що може вирішитися.
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
10.03.2023 11:40
А як ти вважаєш - чи ти особисто рівнем своєї "гри" задоволений і чи заслужив бути в складі основи на майбутній матч? Доки був Циганков, який вмів і міг "зробити різницю", і забиваючи, і пасуючи, і тебе "було видно" на полі. На відміну від минулого матчу, де "не було видно" практично нікого. Не було ні вміння, ні старання - безлика маса, яку все задовільняє, особливо т. з. "вететани", які повільно "сємєніли" по полю і до пропущених голів, і після...Потрібно кардинально міняти "ставку" на гравців - шукати таких, які дійсно достойні і можуть грати на тому рівні, який потрібен Динамо. А ви, "буї з сидорами", опустили нині цей рівень до неможливого. Цікаво, і що ви можете "вирішити" у майбутньому матчі при такому відношенні до своєї гри і гри команди? Опуститися ще нижче і "боротися за місце серед середняків"? Якщо після зборів гравці виглядають "несвіжими" - що тоді від таких "проффесіоналів" очікувати під кінець сезону? Можливо, і новий ТШ потрібен - мірча вже, здається, явно "не тягне" і просто не знає, що далі робити...
- 0
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
09.03.2023 16:58
Ви худша команда в Україні і ваше місто біля п…..і, ваша команда це ганьба українського футболу. Такої огидної ігри ще ніколи не було в Динамо. Нема нападаючих і полузахисників в Динамо, ось до чого ви довели команду, своєю ігрою ви всім доказали, що ви в футболі настоящі інваліди. З такою ігрою ваше місто десь в середині першої ліги і то мабудь для вас це високе місто.
- 0
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
06.03.2023 19:08
Соромно amigos за вашу гру. Напевно, що тільки вболівальникам, а не вам. Шкода, що вам -молодим цинікам на це все одно
- 1
-
Ігор Равлінко
- Наставник
06.03.2023 11:54
Грайте голими , не ганьбіть футболки " ДИНАМО "" !!!!
- 2
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт
05.03.2023 23:23
Тут многие говорят , шо Виталя созрел для сборной
- 2
-
Evil Person
- Начинающий писатель
05.03.2023 22:57
как ты будешь с Днепром играть после Ингульца?
- 2
-
Сергеич 55
- Наставник
05.03.2023 22:44
Думаю, что клубу нужно перезагрузиться. Нужны новые идеи даже с этими же игроками. Нужен свежий тренерский взгляд... Сезон провален с треском, что внешний, что внутренний. Движение по полю без остроты и ударов по воротам говорит, что начисто исчезло желание сыграть нестандартно, рискованно, а про отдачу я и не говорю. Что там рассусоливать - все тренеры приходят и уходят. Пришло время и Луческу. Спасибо ему за один фантастический сезон.
- 1
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт
05.03.2023 23:23
Скажите Каштру спасибо за тот сезон
- 2
-
Serge Ali(serbor)
- Наставник
05.03.2023 21:31
конечно решится, есть ли шанс вылететь в пердив!
- -2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
05.03.2023 19:40
на мій погляд склад Динамо не такий вже й поганий я нам тут розказують !!!все вирішує головний тренер і тактику на гру також вибирає тренер і готує гравців також тренер !! я до чого це веду ??! що за все відбувається на полі відповідає головний тренер Луческу значить всі питання лише до Луческу !! на мій погляд пану Луческу треба йти на відпочинок !! Динамо потрібен молодий амбітний тренер і повірте в Україні їх вистачає !! не вистачає сміливості у братів Суркісів продати Динамо і не треба морочити нам всім голову !!
- 2
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
05.03.2023 20:31
Якщо вони продадуть Динамо, то опиняться там, де й іншi з ОПЗЖ.
- 2
-
Сергеич 55
- Наставник
05.03.2023 22:46
Точно, это единственный бонус, который их держит на плаву. И придает им значимости в обществе... Поэтому они будут зубами держаться до последнего...
- 2
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
05.03.2023 21:43
Всё относительно. Косвенно на качество состава Динамо указывает кол-во матчей в сборной ,например, лидеров Динамо Сидорчука и Буяльского, просто опытных игроков Динамо Шепелева, Гармаша, Кабаева, нападающих Ваната, Супряги, основного центр. защитника Попова. Прямо на качество состава Динамо указывает класс многих футболистов Динамо, результаты Динамо в группе ЛЕ, в УПЛ, результат матча с Ингульцом. Зачем слушать тех, кто вам тут рассказывает... Может они специально вам тут такое рассказывают. Посмотрите в турнирные таблицы и все станет ясно. Ну а когда один из лидеров Динамо говорит после проигрыша на своём поле аутсайдеру, команде из райцентра, что у ребят после сборов нет свежести, то невольно возникает вопрос. А что из себя тогда представляют такие ребята...
- 3
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
05.03.2023 18:30
Вы можете что то решить?Вы уже всё просрали.И не надо давать интервью.Много языком чешете а игры нет.
- 2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
05.03.2023 17:03
Виталий, уже все решено. С такой игрой надеяться на что-то не мыслимо. На сборах ни одной нормальной игры. Были оправдания, что под нагрузками. Теперь оправдания, что надо отдохнуть. Интересно, какие будут оправдания следующие?
- 2
-
Николай Сафонов
- Начинающий писатель
05.03.2023 16:53
Они поставят судить Пасхала. А как он судит ДК известно.
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
05.03.2023 21:43
Кто они?
- 1
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт
05.03.2023 23:25
Одни из нас(сериал)
- 2
-
Джимі ВинищувачЗелені
- Старожил
06.03.2023 00:32
Твій рінах з палкінгим донЛуган. І досить "какать" тут на свинособачому.
- -2
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
06.03.2023 09:57
Спасибо, солнечный, за информацию, ты как всегда на высоте.
- 1
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
05.03.2023 16:23
12-го числа багато , що вирішиться...хотілося б , щоб діда вже погнали після чергової поразки від Дніпра..
- 1
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
05.03.2023 15:50
В історії клубу ваше покоління залишиться поколінням ганьби.До вас ніякої поваги вже немає,є почуття огиди.Футбол то не ваше.
- 8
-
Міша FCDK
- Опытный писатель
05.03.2023 15:37
Луческу старий, він не дає енергію футболістам, він мучає Динамо і себе...але гроші головне для нього....
- 1
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт