Ланс — Монако — 3:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Ланс, Монако, Чемпионат Франции
Чемпионат Франции Ланс Франция Монако Франция 22 апреля 2023 в 22:00

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Монако (Франція).

Ланс - Монако - 3:0. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Ланс (Франція) — Монако (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Опенда (9), Опенда (16), Едріан Томассон (56)

Предупредження: Маріпан (22), Бен Єддер (68)

Огляд матчу Ланс — Монако:

Футбольні вболівальники стали свідками захопливого матчу в Лізі 1 між командами «Ленс» і «Монако» на стадіоні «Боллаерт-Делеліс». У цьому матчі «Ленс» здобув перемогу над своїми суперниками з рахунком 3:0. Гра почалася з великої енергії з боку «Ленса», і це дало їм змогу вийти вперед на самому початку. На 9-й хвилині Л. Опенда забив перший гол у матчі, вивівши «Ленс» уперед. За цим послідував ще один гол Опенди на 16-й хвилині, подвоївши перевагу. Монако спробував відігратися, але на 22-й хвилині зіткнувся з невдачею, коли Ж. Маріпан отримав жовту картку.

«Ленс» продовжував тиснути, і на 49-й хвилині було скасовано гол через офсайд. Однак це їх не збентежило, і на 56-й хвилині А. Томассон забив третій гол «Ленса» в матчі. «Монако» спробувало повернутися в гру, але їх стримувала рішуча оборона «Ленса». Почали спалахувати емоції, і на 68-й хвилині гравець «Монако» В. Бен Єддер отримав жовту картку. Після цього відбулася заміна: на 69-й хвилині К. Діатта вийшов замість Е. Діопа. На 77-й хвилині «Ленс» зробив кілька замін: Д. Мачадо і А. Томассон були замінені на М. Хайдара і А. Фульгіні відповідно. Монако також зробив дві заміни: Т. Мінаміно вийшов замість В. Бен Йеддера, а К. Волланд був замінений на М. Боаду. В останні хвилини гри відбулися нові заміни: на 88-й хвилині у складі «Монако» замість Е. Матазо з’явився М. Камара. «Ленс» також зробив дві заміни: П. Франковскі і Ж. Онана були замінені на Ж. Ле Кардинала і Л. Поребу відповідно. Найкращий бомбардир «Ленса» Л. Опенда також був замінений на А. Буксу на останній хвилині матчу. Фінальний свисток пролунав так, що «Ленс» здобув перемогу над «Монако» з рахунком 3:0. Це був чудовий виступ «Ленса», який домінував у матчі від початку і до кінця. Ця перемога дозволила їм піднятися вгору по турнірній таблиці, а «Монако» залишився роздумувати над своїми подальшими діями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ланс, Монако — Монпельє.