Страсбур — Ніцца — 2:0. Чемпіонат Франції, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Ницца, Страсбур, Чемпионат Франции
Чемпионат Франции Страсбур Франция Ницца Франция 13 мая 2023 в 18:00

13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Ніцца (Франція).

Страсбур - Ницца - 2:0. Чемпионат Франции, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 35-й тур

Страсбур (Франція) — Ніцца (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Діалло (1), Діалло (59)

Огляд матчу Страсбур — Ніцца:

У матчі Ліги 1, що проходив на стадіоні «Стад де ла Майнау», «Страсбург» зустрічався з «Ніццою». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Страсбурга», гол забив гравець команди Х. Діалло на 1-й хвилині. На 44-й хвилині «Ніцца» провела заміну: К. Тюрам вийшов замість Р. Белах’яна. Страсбур продовжував домінувати в грі, і на 59-й хвилині Х. Діалло забив пенальті. Діалло забив пенальті. Ніцца швидко зробила ще дві заміни: Ж. Лотомба вийшов замість Й. Атала на 66-й хвилині, а потім П. Росаріо замінив С. Діопа на 67-й хвилині. У цей же час М. Бард був замінений на Б. Брахімі.

Страсбур зробив першу заміну на 71-й хвилині: К. Дагба замінив К. Гамейро, а «Ніцца» зробила п’яту заміну: Х. Будауї вийшов замість Р. Барклі. На 73-й хвилині «Ніцца» отримала жовту картку — Данте був вилучений з поля. Під кінець матчу «Страсбур» зробив ще дві заміни: Л. Мотіба замінив Х. Діалло на 85-й хвилині, а І. Сіссоко отримав жовту картку на 90-й хвилині та був замінений на Д. Льєнара. Ж. Беллегарде в цей же час вийшов замість Ж. Ахолу. У підсумку «Страсбур» здобув перемогу з рахунком 2:0, а «Ніцца» не змогла відігратися. Матч продемонстрував кілька вражаючих виступів обох команд і подарував уболівальникам захопливі 90 хвилин футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — Страсбур, Ніцца — Тулуза.