Телеграм-канал «Динамо Київ Inside» розповів про ситуацію з дискваліфікацією форварда «Динамо» Владислава Ваната.
Щодо дискваліфікації Ваната.
1. Рішення КДК ухвалювалося за письмовим зверненням та ініціативою Комітету етики та особисто італійця Баранки.
2 Підстава покарання — інтерв’ю, викладене ПРЕС-СЛУЖБОЮ клубу, з люб’язним текстовим розшифруванням. Тобто при тверезій голові шукати винних на стороні не варто.
3) Апеляцію буде внесено найближчими днями. Рішення про дискваліфікацію не набуде законної сили до моменту вердикту апеляційної інстанції УАФ. У суботу Ванат зіграє в Олександрії і, можливо, в Ковалівці.
4. А в принципі, на тлі бардаку сезону 2022/2023 — яка вже різниця?
Мало того, тренерський штаб «Динамо» на повному серйозі розглядає ще варіант неподання апеляції. Сенс простий. Ванат після «Олександрії» відбуває формальну дискваліфікацію в 3х матчах, що залишилися, і тим самим починає наступний сезон із чистого аркуша. Логіка присутня, оскільки рішення щодо апеляції навряд чи сподобається ДК", — ідеться в повідомленні.
-
Oleg Batman(Batman)
- Старожил
19.05.2023 12:23
І коли вже у цих італійських уe&@£v контракт скінчиться?
- 0
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
18.05.2023 19:09
Не здивуюсь, якщо справа Ваната закінчиться саме так, то за рік-півтора того ж самого умовного Ваната можуть дискваліфікувати за те, що він "недостатньо переконливо виглядав схиливши коліно перед прапором УПЛ (читай лгбт-федерації) перед початком матчу". Я вже про це писав в іншій гілці, що нас кудись ведуть і ведуть у якусь незрозумілу сторону з вельми сумнівними наслідками.
- 0
-
Виктор Резванюк(RVA)
- Читатель
17.05.2023 15:52
У 2018 році такий самий штраф отримав Сергій Палкін за такі слова:"Таких псевдо-арбитров нужно проверять у психолога на полную адекватность и восприятие реальности. У Бойко проблемы с головой и психологией. После таких матчей просто опускаются руки дальше заниматься футболом. С этим нужно что-то делать... Надеюсь, в ближайшее время комитет арбитров разберется с этой ситуацией. Я бы хотел спросить этого псевдо-судью, когда-либо трех игроков удаляли за матч из тех клубов, которые входят в топ-12? Более того, я понимаю реакцию Фонсеки. Если бы я был на его месте, то от парочки апперкотов в его сторону не отказался бы и не удержался бы".
- 0
-
виктор петров(kulon)
- Наставник
16.05.2023 20:57
Я и не сомневался ,что этот "вумник" с бараньей фамилией(и мозгами)-инициатор этого произвола.
- 1
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
16.05.2023 20:51
По "инициативе"?
- 1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
16.05.2023 18:55
Підстава покарання — інтерв’ю, викладене ПРЕС-СЛУЖБОЮ клубу, з люб’язним текстовим розшифруванням. Тобто при тверезій голові шукати винних на стороні не варто.
- 0
-
Фёдор
- Наставник
16.05.2023 18:29
А как там договорняк матча между Карпатами и Мариуполем? Эта баранка тоже говорил что это договорняк. Ну и где результат?
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.05.2023 18:01
Підстава покарання — інтерв’ю, викладене ПРЕС-СЛУЖБОЮ клубу, з люб’язним текстовим розшифруванням
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
16.05.2023 17:51
Я кАшешнА прАшу прАщения за нескромный вопрос, а полный ноль т.е "баранка" , по судейской бригаде "не заметившей пересечение мячем линии ворот" не хотел бы "оприлюднити рішення?
- -1
-
Ігор Трифонов(trifig)
- Наставник
16.05.2023 17:30
Баранка - це повний нуль!
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.05.2023 15:32
баран Ка
- 0
-
serge70
- Начинающий писатель
16.05.2023 15:03
Пока в УАФ "рулят" павелки, баранки, лучи и т.п., до тех пор всякие Монзули, Романовы, Швецовы и такие же г...ды будут на поле и в машине ВАР делать всё, что им скажут/прикажут ахметовские холуи по распоряжению палкина. А Суркисы, КАК ВСЕГДА, всю эту фигню "пережуют", "поумничают" и ... поздравят "Шахтёр" с этим чмошным чемпионством (для палкина главное получить лигочемпионовские "лямы" долларов). Или кто-то реально считает, что закоренелый шахтеровец Кучер будет отбирать чемпионство у "Шахтера" в личной встрече??? Тогда давайте посмеёмся вместе!!!
- 3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
16.05.2023 20:53
А вы не пробовали задуматься почему на судейство жалуются представители многих клубов УПЛ? В том числе и тех, которые местными конспирологами не один раз были записаны в ахметовские холуи...Результат первого матча между Днепром и Шахтёром у вас смеха не вызвал?
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
16.05.2023 14:55
Немає сенсу подавати апеляцію. Все одно рішення не змінять. Сезон вже провалено, нижче 4 місця не опустимось, то краще вже відбути і з нового сезону почати набирати оберти
- 3
-
Володимир _W
- Наставник
16.05.2023 18:46
Аппеляция всегда смягчает наказание.
- 1
-
Леха Лехновский(kudia)
- Опытный писатель
16.05.2023 14:47
Треба цього мараконніка продажного брать за сраку !
- 2
-
Олександр
- Начинающий писатель
16.05.2023 14:22
Доки вже тими італянцями будуть прикривати свої брудні справи? При чому тут прес-служба ? Там Ванат нічого крамольного не сказав.
- 4
-
Руслан Жук
- Эксперт
16.05.2023 16:48
Не варто шукати вину Ваната в дискваліфікації. УАФа цим хоче сказати - "Що хочемо те і робимо, а ваше діло мовчати і не рипатись, а то ми на вас управу легко знайдм. А щоб ви не сомнівайтись в вище сказаному. Ось, ОТРИМАЙТЕ."
- 2