Відомий український півзахисник Андрій Ярмоленко, останнім клубом якого був еміратський «Аль-Айн», повертається до київського «Динамо». Про те, що це вже вирішене питання, повідомив телеграм-канал «Динамо Київ Inside».
«Ярмоленко і „Динамо“. Початкові умови такі: контракт 1+1. Після його закінчення — посада спортивного директора клубу. Угоду буде підписано після матчів збірних», — написало джерело.
Нагадаємо, за «Динамо» Ярмоленко виступав із січня 2006 року до серпня 2017 року, після чого перейшов у дортмундську «Боруссію».
-
Олександр Кучад
- Эксперт
14.06.2023 22:44
Якщо так... то і Слава Богу...
- 0
-
Сергеич 55
- Наставник
14.06.2023 22:04
О, боги... Инсайдер всю жизнь Ярмолы расписал... Только марку телевизоров не указал...))
- 0
-
Валерій М(opium)
- Старожил
14.06.2023 19:53
На даний час мега підсилення
- -1
-
Юрій Морозов(piligrim71)
- Наставник
14.06.2023 18:08
З поверненням, Андрійку!
- 1
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
14.06.2023 15:38
Преданность Андрея "Динамо" вызывает уважение. Надеюсь, таким и останется.
- 2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
14.06.2023 12:54
Я не вірю Циганику, але повернення Андрія - цілком ймовірне.
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
14.06.2023 11:59
для нынешнего Динамо Ярмоленко безусловный плюс. Мы и так стоя играем, но хотя бы качество игры улучшится.
- -2
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
14.06.2023 11:30
Андрію бажаємо удачі!
- 4
-
Randy !
- Наставник
14.06.2023 11:22
Андрей всегда заряжен на победу и в нём есть лидерские качества. Это именно то чего нам сейчас не хватает.
- 5
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
14.06.2023 11:18
Это ответ соратнику по разведке на возвращение Ракитского. Шахтёр же стал чемпионом после его возвращения)
- -5
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
14.06.2023 11:56
тогда надо Хачериди возвращать.
- -3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
14.06.2023 12:49
Хорошего понемножку)
- 2
-
Олександр Зарецький
- Старожил
14.06.2023 11:13
Спортивний директор це штучна посада, це піар в заможних клубах. Прибутку нема (а його нема. звідки візмется якщо одні витрати) , а ми копіюємо Реал чи Баварію , а реально маємо рівень посередніх східноєвропейських клубів.
- -5
-
Bleid
- Опытный писатель
14.06.2023 11:07
Більше цікавить посада спортивний директор, Андрій молодий сучасний хлопець пограв в інших країнах і бачив як процює менеджмент в інших клубах. Сподиваюсь він зможе налагодити структуру клубу!!
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
14.06.2023 10:58
Почему то я уверен что Ярмола поможет Динамо занять 1 место в следующем сезоне
- 0
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
14.06.2023 11:18
По своим коронным падениям с ним посоревнуются разве что Милевский и Срна, но оба уже не играют. В общем будет лидером по этому показателю в следующем сезоне
- -14
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
14.06.2023 10:56
Можно сразу же владельцем назначить)
- -11
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
14.06.2023 10:08
Почему сразу не в президенты ?
- -12
Ще коментаріПринесет ли он пользу "Динамо" сейчас? Сложно сказать. В свое время возвращение Шевченко в уже сформированный чемпионский коллектив, со своими лидерами, на мой взгляд, пошло скорее в "минус", чем в "плюс". Но вопрос дискуссионный.
Сейчас история другая. Позади - провальный сезон. Впереди - неизвестность. И приход Ярмоленко - это, скорее "плюс", чем "минус".
Якщо команда буде грати "командно", а ні так, як колись - "заплющи очі та віддай Ярмолі", то буде справжнє підсилення, Якщо по "старинці", то буде лише гірше.
Но в варианте на перспективу надо начинать с тренера и менеджмента. А гт первым делом должен вычистить авгиевы конюшни. С нынешним составом, неважно, с Ярмолой или без, в Европе даже Лига Конференций вряд ли светит.