Відомий журналіст Артем Франков висловився за підсумками вчорашнього матчу 1/4 фіналу Євро-2023 (U-21) між молодіжними збірними України та Франції (3:1).
«Ну що, друзі! Вітаю всіх із перемогою нашої „молодіжки“ над збірною Франції та довгоочікуваною, першою путівкою на Олімпіаду.
У жодному разі не очікував такого позитивного результату, але повернення Мудрика і вся чудова команда зробили справу. Чудову, до біса приємну і славну справу!
Зрозуміло, окреме ура і спасибі Руслану Ротаню і його штабу. Повторюся — не очікував, недооцінював (більше, ніж виходу з групи), тим приємніше те, що сталося)))
Галлів, „шьорт поб’єрі“, прибрали по ділу!», — написав Франков у своєму телеграм-каналі.
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
03.07.2023 19:10
И я не ожидал.да ещё после первого нам забитого...
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
03.07.2023 12:15
по факту у нас теперь и для молодежки базовый клуб Шахтер...)
- -5
-
Галас Оксана
- Наставник
03.07.2023 11:37
Не тільки Франков, багато хто не вірив у наших хлопців. А вони взяли і спростували всі прогнози. Виявліється, Грозний таки був правий.
- 1
-
Денис Борщов
- Эксперт
03.07.2023 10:58
Давайте не будет личность унижать, но можно было бы дописать разочарован) Кстати у Смолового тоже скупого отчета даже нет, видимо не смотрели)
- 2
-
Олег Олег
- Эксперт
03.07.2023 11:24
У Скифа в блоге статистика от Смолового.
- 2
-
Геннадий(gron)
- Опытный писатель
03.07.2023 10:35
Франков ещё тут фрукт... не ожидал он. Если не про футбол ,то Франков ещё тот ватник конечно , он давно известен как прорашистски настроенный человек. Политрук одним словом...
- 1
-
Олег Олег
- Эксперт
03.07.2023 09:54
Не ожидал зпт недооценивал тчк Обосрался тчк
- 2
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
03.07.2023 10:41
Многоточие, может "прогнозировать" до конца ЧЕ.
- 2
-
Олег Олег
- Эксперт
03.07.2023 10:43
Теперь Цыганыка очередь.))
- 6
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
03.07.2023 11:10
навіщо ти його згадав , було маленьке свято
- 4
-
Олег Олег
- Эксперт
03.07.2023 11:14
Ну как не вспомнить короля АНТИпрогноза?!)))
- 5
-
Leon17 17
- Наставник
03.07.2023 09:42
Темка перестал разбираться в футболе
- 2
-
* *(BOSCH)
- Наставник
03.07.2023 09:12
Одним словом - балабол.
- 1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
03.07.2023 09:10
Где вы видели галлов вчера? Разве что галльских петухов на футболках негров и арабов.
- 9
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
03.07.2023 11:16
Навіть не півнів, а так..., півників.
- 2
-
Игорь(igor1976y)
- Старожил
03.07.2023 14:12
Помив би ти рота та мізки, Глібе. Невже у нас у європейській країні не змінюється відсоток таких "довбо..бів" та орківських чорносотенців.? Нахєра воюємо?
- 0
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
03.07.2023 17:20
З головою в мене усе добре. Особливо у світі останніх подій у Франції. Де беруть активну участь "не галли".
- -2
-
Володимир
- Наставник
03.07.2023 17:11
Та ні, то тепер такі галли пішли.
- -1
-
Сергій Зарубін(zarubin)
- Старожил
03.07.2023 09:05
Ще перед матчем звернув увагу на коментар Франкова. Він фартовий, Тепер перед матчами з Іспанією йому теж слід розказати, що шансів у нас немає. Прикмета працює.
- 6
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
03.07.2023 08:59
А хоч бажав щиро?
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
03.07.2023 08:59
Франков заявив що Франція на голову сильніша,значить такий він і є "експерт",писати вміє а в футболі не тямить
- 0
-
alex1964B
- Наставник
03.07.2023 08:58
В своїх прогнозах Франков не був самотнім.Досить звернутися до прогнозів багатьрх відвідувачів сайту.Я теж був налаштованим досить скептично.Тим приємніша перемога.
- 5
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
03.07.2023 08:55
можна і недооцінювати та не вірити але навіщо перед важливим матчем про це каркати у таких депресивних тонах?
- 3
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
03.07.2023 08:49
Если ляпаешь языком, то надо извиняться... То и французы нас обыграют однозначно, то и с испанцами у нас есть шансы только при их недооценке нас.... Хотя, кому я это говорю?!....)))) для них, как там когда-то сказал Цыганик: да, мы ошиблись, но «извинения» - не формат нашей передачи!
- 3