Голова фонду для управління і розподілу доходів на гуманітарні цілі в Україні Майк Пенроуз заявив, що уряд Великої Британії заборонив використовувати гроші з продажу «Челсі» за межами території України.
«З огляду на нещодавні спекуляції щодо використання грошей, отриманих від продажу „Челсі“, я хотів би надати оновлену інформацію щодо статусу цих фондів як керівника фонду, який створюється для їхньої виплати.
Коли „Челсі“ було продано, виручені кошти було передано нашому фонду, щоб вони могли принести користь усім жертвам війни в Україні та її наслідків, умови, які згодом було записано в документах про продаж, затверджених урядом.
Рік потому уряд повідомляє фонду, що через угоду з ЄС кошти буде надано тільки в тому разі, якщо ми погодимося обмежити витрати географічними межами України, і не можемо розглянути будь-який запит, який би виділив гроші українцям за межами України або сім’ям, що приймають їх в інших країнах, зокрема в таких місцях, як Велика Британія.
Щоб уникнути сумнівів, я висунув прохання надати гроші „усім жертвам війни в Україні та її наслідків“ після консультацій з іншими гуманітарними експертами, оскільки досвідчені гуманітарні працівники чудово знають, що хвилі війни змінюються, а гуманітарні потреби війни створюють зміни разом із нею.
Як допомогли показати нещодавні заворушення в Росії, ми маємо готуватися до кожного сценарію, включно зі збільшенням відтоку біженців через збільшення бойових дій.
Давайте також пам’ятати, що непрямим наслідком цього жахливого конфлікту є те, що величезна кількість людей в інших країнах, які вже живуть у крихких обставинах, страждають від ще більших труднощів, викликаних розривами в експорті основних товарів, таких як пшениця з України. Від сусідньої Молдови до Сомалі ми спостерігаємо величезні страждання і потенційно голод.
За умови уряду знову ж таки фонд не зможе пом’якшити цей тиск або найняти міжнародних експертів для допомоги українським організаціям зі складними проблемами, такими як освіта для дітей-переселенців. З такою величезною сумою грошей, близько 2,35 мільярда фунтів стерлінгів, ідея не допомагати найуразливішим, де б вони не проживали, майже безсовісна», — написав Пенроуз для The Times.
Також він додав, що, погодившись на ці умови, фонд не зможе дотримуватися загальноприйнятих міжнародних гуманітарних принципів нейтральності, неупередженості та незалежності, які уряд Великої Британії просить застосувати всі некомерційні організації.
Будем надеяться, что за "странными формулировками" стоит не их "размытость" с целью обандитивания целевого использования....
Будем надеяться, что за "странными формулировками" стоит не их "размытость" с целью обандитивания целевого использования....
-гроші від продажі футбольного клубу, значить мають піти на дитячі спортшколи та інші дошкільні та шкільні новобудови замісто знищених,так ще й підрядники мають бути з бездоганою репутацією..
"Давайте также помнить, что косвенным следствием этого ужасного конфликта является то, что огромное количество людей в других странах, уже живущих в хрупких обстоятельствах, страдают еще большими трудностями, вызванными разрывами в экспорте основных товаров, таких как пшеница из Украины. От соседней Молдовы до Сомали мы наблюдаем огромные страдания и потенциально голод."
Так что, из "всеобщего человеколюбия" будем бороться с последствиями варварского нападения на Украину за ее пределами, вместо того, чтобы помочь Украине победить в этой кровавой бойне? "Телега впереди лошади"?
"Мы должны готовиться к каждому сценарию, включая увеличение оттока беженцев из-за увеличения боевых действий" Раша имеется в виду? Не хватало еще помощи "обездоленным россиянам", которые "не при чем", которые своим молчаливым согласием и позволили "кровавому карлику" развязать эту бойню.
Все это выглядит как элементарное желание "сесть" на финансовые потоки. Деньги - в Украину, а вы вместе с "опытными гуманитарными работниками" контролируйте их некоррупционное использование.