Незабаром завершиться матч 1-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» та «Минаєм».
За його підсумками на сторінці цього поєдинку на нашому сайті стартує традиційне опитування на визначення найкращих гравців матчу у складах обох команд. Для того, щоб взяти участь в опитуванні, достатньо бути зареєстрованим користувачем Dynamo.kiev.ua.
Результати опитування на найкращого гравця матчу «Динамо» — «Минай» буде підбито завтра у другій половині дня.
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
31.07.2023 02:08
Найкращим був - Шапаренко! Другий - Ванат, якби забив третій мёяч, то навіть гра Шапаренко не_завадила б йому стати кращим. Можна казати, що розділив свої емоції поровну :)
- 1
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
30.07.2023 22:15
Ванат та Шапаренко
- 2
-
М. С.(Niko_Costa)
- Наставник
30.07.2023 20:04
Шапа, однозначно. Вів гру, моторчик команди!
- 2
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
30.07.2023 19:52
Ванат!
- 3
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
30.07.2023 19:47
на справді кращим був Шапаренко Коля ! він всю гру вів !! непорозумінням на полі був ще один по прізвищу Сидорчук тормоз усіх наших атак !!!
- 4
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
30.07.2023 19:45
найкращі гравці мачту Динамо МИНАЙ ?? ЗВІСНО кРІСТІАН бІЛОВАР І пОПОВ !!! це просто жах !!! я все розумію хлопчина перехвилювався але так грати в центрі оборони не дай бог !!!Динамо грало в цетрі оборони з одним захисником Поповим а Крістіан Бідовар був статистом !!ну хіба не видно було Луческу його треба було міняти після 15 хвилини чи може тесть заборонив Суркіс ??!!
- -8
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
30.07.2023 19:35
Украшением футбола являются голы. И если игроку Динамо удаётся забить в одной игре два гола, то он заслуживает право стать лучшим игроком матча. Лучший игрок матча - Ванат.
- 1
-
Aндрей Викторович(andriyko97)
- Старожил
30.07.2023 19:25
Безсумнівно кращий Бідовар!
- -7
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
30.07.2023 19:25
Шапаренко, Буяльській, Ванат, Ярмола сподобались. Також можна добавити сюди Дубінчака.
- 2
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
30.07.2023 19:12
Ванат
- 2
-
Борис
- Старожил
30.07.2023 19:10
Шапаренко,Ванат,Дубінчак.
- 2
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
30.07.2023 19:07
Ванат! Чел показал что должен делать на поле форвард, а не "выполнял огромный объем черновой работы".
- 4
-
s2r Дед
- Эксперт
30.07.2023 19:10
Не можешь забыть Беседина ...
- 3
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
30.07.2023 20:27
Его пепел стучит мое сердце, как пепел Клааса в сердце Тиля.)))
- 1
-
s2r Дед
- Эксперт
30.07.2023 19:05
Ванат.
- 3
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
30.07.2023 18:56
Шапа!
- 4